Futbol

Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi ön elemesinde nasıl seri başı olur?


Üçüncü ön elemeden Şampiyonlar Ligi'ne katılacak Fenerbahçe'nin seri başı olması için gerçekleşmesi gereken senaryolar belli oldu.

Devamı için tıklayınız >>

Ve Fener düğmeye bastı


Badou Ndiaye’nin menajeri ile daha önce görüşen Fenerbahçe, şimdi de Stoke City ile temasa geçecek. Stoper transferi için ise Ptoor ile sözleşmesi biten İspanyol Ivan Marcano’nun menajeri ile sıkı bir apzarlık yapılacak.

Devamı için tıklayınız >>

Seçime kadar yaprak kıpırdamaz!


Aziz Yıldırım, 3 Haziran gününe kadar kalacak ve gideceklerle ilgili girişimde bulunmayı düşünmüyor.

Devamı için tıklayınız >>

Aykut Kocaman'dan 'Josef-Topal' kararı!


Kongrenin rahat geçmesi için istifa etmeyi düşünen Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, buna karşın gelecek sezonki kadro planlarını da netleştirdi.

Devamı için tıklayınız >>

Roman Neustadter’e teklif yağıyor


Skrtel’in ardından Neustadter için de teklifer var. Rus ve Almna kulüpleri başarılı stoperi istiyor. Karar ise Dünya Kupası’ndan sonra.

Devamı için tıklayınız >>

Ali Koç seçim öncesinde Aziz Yıldırım'a karşı farkı açtı


Fenerbahçe'de 3 Haziran'da yapılacak seçim öncesinde başkan adayı Aziz Yıldırım'a çekilmesi yönünde tavsiyeler yapıldığı öğrenildi.

Devamı için tıklayınız >>

İşte Aykut Kocaman'ın transfer planlaması


Spor Toto Spor Ligi'nde sezonu 2. sırada bitiren Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman’ın geleceği 3 Haziran’daki seçime bağlı. Başkan Aziz Yıldırım'ın kazanması halinde Aykut Kocaman ile devam etmesi bekleniyor. Ali Koç ise Aykut Kocaman'a duyduğu saygıyı sıklıkla dile getirmesine rağmen, devam edip etmeme konusunda renk vermiyor. Kocaman da kalacakmış gibi kadro planlaması yapıyor.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe'de 5 Haziran'a kadar 30 bin kombine rezerve edildi


4 Haziran sabahı başkan olarak Fenerbahçe taraftarının karşısına çıkmaya hazırlanan Ali Koç camiayı birleştirme adına çok önemli bir hamle yapacak…

Devamı için tıklayınız >>

Koç: "Fenerbahçe için tarihi bir seçim olacak"


Mersin'de Fenerbahçeliler Buluşması'na katılan Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, tarihi bir seçim yaşayacaklarını söyledi.

Devamı için tıklayınız >>

Kameni, Afrika Kupası'na sponsor oldu!


İstanbul'da yaşayan Afrikalıların katıldığı ve bu yıl 14'sü düzenlenen İstanbul Afrika Uluslar Kupası tüm hızıyla sürüyor. Turnuvada gelecek hafta sonu çeyrek finaller yapılacak. Kameni ise turnuvaya maddi destekte bulundu.

Devamı için tıklayınız >>

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
>>
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol