Futbol

Ali Koç ile sürpriz randevu!


Başkan Koç’tan randevu isteyen Alper Aşçı, verilen bilgilerin sadece maç içi koşu verileri, pas rakamları olduğunu anlatacak.

Devamı için tıklayınız >>

Şimdi gözler Aykut Kocaman’da


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un yaptığı açıklamalar sonrası tüm gözler Aykut Kocaman'a çevrildi. Kocaman’ın, bu suçlamalara ne zaman yanıt vereceği büyük bir merak konusu haline geldi.

Devamı için tıklayınız >>

Bu işi toparlarım


Phillip Cocu, Sarı-Lacivertli takımı düzlüğe çıkaracağının sözünü verdi, göreve devam etti.

Devamı için tıklayınız >>

İşte Cocu'nun takımından beklentisi


Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, teknik heyet ve 3 futbolcu için alınan kararların takıma pozitif katkı yapmasını bekliyor.

Devamı için tıklayınız >>

Aatif'tan Ali Koç'a cevap


Fenerbahçe'de kadro dışı kalan isimlerden biri olan Aatif Chahechouhe sosyal medyadan açıklama yaptı. Aatif, başkan Ali Koç'un sözlerine cevap verdi: "Asla bir gruplaşma, hocaya, yönetime ya da sportif direktöre karşı olumsuz bir tavrım söz konusu olmamıştır"

Devamı için tıklayınız >>

Volkan Demirel’e af çıkacak mı?


Volkan Demirel'in açıklaması Fenerbahçe yönetimini memnun etmedi. Kadro dışı kalan tecrübeli futbolcu Volkan Demirel'in “Suçlu değilim ama gerekirse özür dilerim” şeklindeki sözleri, yöneticilerden fazla destek bulmadı. Yine de son kararı Ali Koç ve Semih Özsoy verecek.

Devamı için tıklayınız >>

Cocu: 'Galatasaray'ı yeneceğiz ve rüzgar tersine dönecek!'


Phillip Cocu'nun Ali Koç'la yaptığı kriz toplantısında biraz daha zaman istediği ve 3 hafta sonra Galatasaray'ı deplasmanda yenerek rüzgarı tersine çevirebileceğini söylediği aktarıldı.

Devamı için tıklayınız >>

Mehmet Topal ikinci kez ameliyat oldu!


Almanya’da perşembe günü kasık fıtığından ameliyat olan Mehmet Topal’ın sezon başında da bir operasyon geçirdiği ortaya çıktı.

Devamı için tıklayınız >>

Cocu gönderilen antrenörlerden memnundu!


Cocu’nun analiz ekibinin yaptığı çalışmaları çok beğendiği ve hatta “Bunları görüntülü yapalım” dediği belirlendi... 3 hocanın gönderilmesini Damien Comolli istemiş.

Devamı için tıklayınız >>

Nabil Dirar Fransa yolunda!


Kadro dışı kalan Dirar’a, Fas Milli Takım teknik direktörü Herve Renard’dan transfer tavsiyesi geldi, yıldız oyuncu da devre arası için harekete geçti.

Devamı için tıklayınız >>

<<
5
6
7
8
9
10
11
12
>>
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol