Futbol

Ali Koç seçim öncesinde Aziz Yıldırım'a karşı farkı açtı


Fenerbahçe'de 3 Haziran'da yapılacak seçim öncesinde başkan adayı Aziz Yıldırım'a çekilmesi yönünde tavsiyeler yapıldığı öğrenildi.

Devamı için tıklayınız >>

İşte Aykut Kocaman'ın transfer planlaması


Spor Toto Spor Ligi'nde sezonu 2. sırada bitiren Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman’ın geleceği 3 Haziran’daki seçime bağlı. Başkan Aziz Yıldırım'ın kazanması halinde Aykut Kocaman ile devam etmesi bekleniyor. Ali Koç ise Aykut Kocaman'a duyduğu saygıyı sıklıkla dile getirmesine rağmen, devam edip etmeme konusunda renk vermiyor. Kocaman da kalacakmış gibi kadro planlaması yapıyor.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe'de 5 Haziran'a kadar 30 bin kombine rezerve edildi


4 Haziran sabahı başkan olarak Fenerbahçe taraftarının karşısına çıkmaya hazırlanan Ali Koç camiayı birleştirme adına çok önemli bir hamle yapacakā€¦

Devamı için tıklayınız >>

Koç: "Fenerbahçe için tarihi bir seçim olacak"


Mersin'de Fenerbahçeliler Buluşması'na katılan Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, tarihi bir seçim yaşayacaklarını söyledi.

Devamı için tıklayınız >>

Kameni, Afrika Kupası'na sponsor oldu!


İstanbul'da yaşayan Afrikalıların katıldığı ve bu yıl 14'sü düzenlenen İstanbul Afrika Uluslar Kupası tüm hızıyla sürüyor. Turnuvada gelecek hafta sonu çeyrek finaller yapılacak. Kameni ise turnuvaya maddi destekte bulundu.

Devamı için tıklayınız >>

Aziz Yıldırım'ın güvendiği dağlara kar yağdı!


Fenerbahçe'de 3 Haziran'da yapılacak seçim öncesinde Aziz Yıldırım, yönetimine almak istediği isimlerden olumsuz yanıt aldı.

Devamı için tıklayınız >>

Janssen gelecek sezon...


Genel kurulun ardından Aziz Yıldırım yeniden başkan seçilirse, Tottenham ile Janssen için masaya oturulucak. Hollandalı da Fenerbahçe’yi istiyor.

Devamı için tıklayınız >>

Ali Koç'un hoca adayı: Marco Rose


Koç'un yabancı bir hoca için çalışmalarını sürdürdüğü, bu noktada öne çıkan adayın Salzburg'un teknik direktörü Marco Rose olduğu öğrenildi.

Devamı için tıklayınız >>

Abdullah Kığılı kararını verdi


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile sürpriz bir şekilde bir araya gelen sarı-lacivertli camianın önemli isimlerinden Abdullah Kiğılı buluşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Devamı için tıklayınız >>

Volkan Demirel'ten itiraf: 'Bize...'


Fenerbahçe'nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel, kaçan şampiyonluğun ardından büyük üzüntü yaşadığını dile getirdi.

Devamı için tıklayınız >>

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
>>
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol