Basketbol

Zeljko Obradovic’e karar vermesi için süre tanındı


Fenerbahçe'de, Sırp koçu Zeljko Obradovic'e takımda kalıp kalmayacağı konusunda karar vermesi için süre tanındı. Bilindiği gibi Başkan Ali Koç'un, takımda küçülmeye gidileceği, yüksek ücret alan oyuncularla yolların ayrılacağı ve daha genç bir kadroyla ve daha düşük bütçeli bir takım istediklerini, bu şartlarda devam etmesi durumunda kendisiyle çalışmaya devam edeceklerini, aksi takdirde teşekkür edeceklerini söylediği belirtilmişti.

Devamı için tıklayınız >>

Olympiakos'tan Sloukas hamlesi! 3 yıllık imza...


Fenerbahçe Beko'da henüz geleceği belli olmayan isimlerden Kostas Sloukas için Olympiakos devreye giriyor. Yunanistan temsilcisinin yıllığı 2 milyon eurodan toplamda 3 senelik 6 milyon euro önereceği belirtildi.

Devamı için tıklayınız >>

Luigi Datome için pazarlık!


Fenerbahçe Beko'da kısa süre içerisinde maaş indirimine gidilmesi beklenirken Luigi Datome flaş bir gelişme yaşandı.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe'ye büyük şok! Oyuncular şikayet etti


Fenerbahçe Beko'da maaş alamayan yabancı oyuncuların bir kısmı EuroLeague Oyuncular Birliği (ELPA) ve Basketbol Tahkim Mahkemesi’ne (BAT) gitti. Çoğunluğunu kulüpten umudu kesenlerin oluşturduğu isimlerin hedefi bir an önce serbest kalıp ligin süreceği İspanya’ya gitmek.

Devamı için tıklayınız >>

Kostas Sloukas, Fenerbahçe'den ayrılıyor!


Yeni sezonda Fenerbahçe Beko'daki durumu merak edilen isimlerden Kostas Sloukas için takımdan ayrılacağı iddiası gündeme gelirken Real Madrid ve CSKA Moskova'nın oyuncuya yıllık 2 milyon Euro'luk tekliflerde bulundukları belirtildi.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe Beko'da Zeljko Obradovic kararı!


THY Euroleague'de sezonun iptal edilmesinin ardından yeni sezon çalışmalarına başlayan Fenerbahçe Beko, Zeljko Obradovic ile görüşmelere başladı.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe Beko'dan açıklama! "Kararı saygıyla karşılıyoruz"


Fenerbahçe Kulübü, THY Avrupa Ligi’nde 2019-2020 sezonunun iptal edilmesini saygıyla karşıladığını açıkladı. Sarı-lacivertli kulübün insan sağlığını her şeyden önde tuttuğuna vurgu yapılan açıklamada, "Ülkemizin ve tüm dünyanın içinde bulunduğu süreç, basketbol sezonunun tüm yarışmalarda sona ermesine ve takımımızın tüm kulvarlardaki yürüyüşünün yarıda kalmasına yol açmıştır. Yine de bir kez daha belirtmek isteriz ki; tüm bu süreç boyunca, insan sağlığının her şeyden önde geldiğini ifade eden kulübümüz, EuroLeague organizasyonu tarafından alınan bu kararı saygıyla karşılaşmıştır." denildi.

Devamı için tıklayınız >>

Cenk Renda: Sezon devam etseydi her şey değişik olurdu


Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı Menajeri Cenk Renda, Turkish Airlines EuroLeague'de 2019-2020 sezonunun iptal edilmesinin, yetkililer için zor bir karar olduğunu söyledi. Lig ve Avrupa’da basketbol organizasyonlarının iptalinin Fenerbahçe Beko için iyi olacağı şeklinde kamuoyunda bir görüş olabileceğini fakat buna katılmadığını aktaran Renda, ''Oyuncularımız Avrupa’nın en iyi oyuncuları, oraları çok iyi bilen bir antrenörümüz var. Sezon devam etseydi her şey değişik olurdu ama yine de karara saygı duyuyorum. EuroLeague yetkililerinin çok zor karar verdiğini düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Devamı için tıklayınız >>

Euroleague’de sezon iptal edildi


EuroLeague ve EuroCup'ta 2019/2020 sezonu iptal edildi.

Devamı için tıklayınız >>

Olimpia Milano'dan Datome'ye 3 yıllık sözleşme teklifi


İtalyan ekibi AX Armani Exchange Olimpia Milano, Fenerbahçe Beko'nun yıldızı Luigi Datome için ısrarını sürdürürken İtalyan oyuncuya 3 yıllık bir sözleşme teklif edileceği aktarıldı.

Devamı için tıklayınız >>

<<
5
6
7
8
9
10
11
12
>>
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol