Basketbol

Obradovic sözünü tuttu, Barça’yı geri çevirdi


Zeljko Obradovic’in Fenerbahçe Beko ile yollarını ayırırken verdiği sözü tuttuğu ve dünya devinden gelen teklifi geri çevirdiği ortaya çıktı.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe'de Jan Vesely görüşme odasına


Fenerbahçe Yönetimi, yüksek maaş alan isimlerden Jan Vesely ile bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe'de Datome resmen ayrıldı! İşte Datome'nin veda sözleri


Fenerbahçe Beko, Gigi Datome ile yolların ayrıldığını resmen duyurdu. Datome de instagram hesabından sarı-lacivertlilere veda etti.

Devamı için tıklayınız >>

Maurizio Gherardini: Yeni meydan okumaya hazır olmalıyız


Fenerbahçe Beko'da yeni, sezon yapılanmasının detayları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Sarı Lacivertli ekip, genel menajer Maurizio Gherardini'nin sözleşmesinin 2 yıl daha uzatıldığını açıkladı. İtalyan spor adamı konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, "Zeljko Obradovic önderliğinde geçen harika yedi sezonun ardından, şimdi yeni bir sayfa açıyoruz. Hepimiz bu yeni meydan okumaya ve maceraya hazır olmalıyız." ifadelerini kullandı.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe Beko'da Gherardini'nin sözleşmesi uzatıldı


Fenerbahçe Beko'da yeni, sezon yapılanmasının detayları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Sarı Lacivertli ekip, genel menajer Maurizio Gherardini'nin sözleşmesinin 2 yıl daha uzatıldığını açıkladı.

Devamı için tıklayınız >>

Luigi Datome, Olimpia Milano ile anlaştı!


Fenerbahçe Beko'da Zeljko Obradovic'in ayrılığı sonrası geleceği merak edilen isimlerden Luigi Datome'nin İtalyan ekibi Olimpia Milano'ya transferinin kesinleştiği iddia edildi.

Devamı için tıklayınız >>

Fenerbahçe'nin Sarunas Jasikivecius planı! Bütçe...


Zeljko Obradovic’in ayrılmasının ardından koç arayışını sürdüren Fenerbahçe Beko’da adaylar arasında Sarunas Jasikivecius ile yapılan görüşmelerin detayları Litvanya basınında yer aldı.

Devamı için tıklayınız >>

Obradovic’e veda töreni


Fenerbahçe, baskette kulübe Euroleague şampiyonluğa olmak üzere 11 kupa kazandıran ancak ayrılma kararı alan efsane coacj Zelijko Obradovic'e veda töreni düzenleyecek. Bu organizasyon, ilk seyircili maçta gerçekleşecek.

Devamı için tıklayınız >>

Rıdvan Dilmen: 'Fenerbahçe'yi şikayet ettiler'


Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Beko'daki tüm yabancı oyuncuların alacaklarının ödenmemesi sebebiyle kulübü şikayet ettiğini iddia etti.

Devamı için tıklayınız >>

Sarunas Jasikevicius'un gözü Barcelona'da


Fenerbahçe Beko'da Zeljko Obradovic sonrası göreve getirilmesi planlanan Sarunas Jasikevicius'un ilk hedefinin Barcelona'yı çalıştırmak olduğu iddia edildi.

Devamı için tıklayınız >>

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
>>
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol