İSTENİLEN SONUÇ PEK İSTENMEYEN OYUN!!
13.09.2015

Aslında biz Fenerbahçe'liler için maçın özeti 94. dakikada ki Vitor Perreira'nın görüntüsüydü. O dakikada Portekizli çalıştırıcı takımını alkışlıyordu ama yüzünde memnuniyetsizlik vardı. Biz de öyleydik takımımız ligin iyi takımlarından Kasımpaşa deplasmanında o kadar sakat varken 1-0 galipti, galipti ama oyun alışık olduğumuz bu seneki Fenerbahçe oyunu değil Aykut Kocaman oyunuydu. Bu oyunun iki temel sebebi vardı; ilki sakatlıkların çok olması. Özellikle savunmada ki sıkıntı Perreira'yı bu oyuna itmiş. İkincisi ise perşembe günkü maç diye düşünüyorum. Perreira o maçı düşünerek oyuncularından muhtemelen fazla tempo yapmamalarını istemiş. Yoksa uzatmalarla beraber 20 dakika 10 kişi oynayan bi takıma baskı yapmamanın başka bi açıklaması yok.

Maça gelecek olursak maçta çok sıkıcıydı. Bu sıkıcılığın da iki sebebi vardı. Birincisi iki hocanın da birbirinden ürküp savunma ağırlıklı oynaması, ikincisi de hakemin gerekli gereksiz her pozisyonu kesmesiydi. Bugün hakem maçın kaderini etkileyecek hata yapmadı ama temposunu etkileyen birçok hata yaptı. Bu kadar çok faul çalınması da oyunun bi türlü hareketlenmemesine sebep oldu.

Bugün Fenerbahçe'de öne çıkan beğendiğim net bir oyuncu yoktu dengeli oynadık genelde. Pas dağıtımı açısından takımın Diego'yu aradığı söylenebilir, fakat Perreira Diego'nun olmadığı günde orta alanda Meireles yerine Volkan'ı düşünse bence şu an farklı şeyler konuşuyor olabilirdik. Çünkü oynadığı kısa süre de bile fark yarattı bence.

Sonuç olarak Paşa'ya karşı istediğimiz sonucu pek istemeyeceğimiz bi oyunla aldık. Lideriz, mutluyuz, ve perşembeyi bekliyoruz.

Bu arada iki not; ilki Nani'ye sallayanlara, ligde 2 gol 2 asiste ulaştı. Maşallah diyelim. İkincisi hakeme, sadece Veysel'in atılmasıyla duran oyunda '6' dakika uzatmayı vermesinin bir tek nedeni olabilir o da muhtemelen ilkokulda matematik derslerine türkçe hocası giriyordu.

En Son Haberler
Fenerbahçe Attila Szalai için en az 20 milyon Euro istiyor!
Ali Koç: 'Derdim yıldız ve para değil!'
Ali Koç: 'Rıdvan Dilmen üye olsa yönetime alırım'
Ali Koç: 'Yayıncı 564 milyon dolar indirim aldı'
Ali Koç: '5 transfer yapacağız'
Ali Koç: '3 Temmuz için TFF'ye dava açacağız'
İsim isim Fenerbahçe'de transferler! 3 dünya yıldızına veto
Luiz Gustavo'nun menajerinden Marsilya açıklaması
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol