Son Eklenen Haberler!
10:08 | Fenerbahçe'de hedef Roma'nın genç yıldızı        -        12:12 | Sebastian Szymanski'ye 3 dev talip        -        12:09 | Jose Mourinho, Samandıra'da işbaşı yapıyor        -        13:23 | Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme turundaki rakibimiz belli oldu!        -        09:33 | Jose Mourinho: "Sarı lacivert kalpler beni etkiledi"        -        10:12 | Fenerbahçe'de Mourinho etkisi! Herkes ekstra çalışıyor        -        09:34 | Portekiz'den Fenerbahçe'ye sürpriz Crespo teklifi        -        20:25 | Jose Mourinho, Fenerbahçe'deki ilk maçında Mehmet Topal'a rakip olacak        -        10:18 | Fenerbahçe'nin hazırlık maçındaki rakipleri belli oldu        -        17:45 | Fenerbahçe'den yeni sezonun ilk transferi: 4 yıllık imza
Kimsesizlerin kimsesi Edin Dzeko!
17.11.2023 - 10:05
Editör:

Boşnak basını, Fenerbahçe'nin 37 yaşındaki golcüsü Edin Dzeko'nun yardımseverliğini anlattı.

Fenerbahçe'nin 37 yaşındaki Boşnal golcüsü Edin Dzeko, ülke basınında gündeme geldi.

Sarajevotimes, Bosnalı sporcuların kazançlarıyla ilgili haber derledi. Ülkenin en önemli sporcusu olarak gösterilen Edin Dzeko'nun, 116 milyon euroluk kariyer kazancıyla kendini hayır işlerine adadığı belirtildi.

"SAYILI BİR HAYIRSEVER"

Boşnak basınındaki haberde, "Gayrımenkul sektörüne yatırım yapıyor. Sayılı bir hayırsever. Ağır hasta, tedavi ve ilaca ihtiyaç duyan, kimsesizler için özel bir spor fonu hesabı açtı. Çok geçmeden pek çok Bosnalı sporcu onun bu hareketine katıldı. 150 bin euroluk bir başlangıç bağışı yaptı." ifadeleri yer aldı.

Öte yandan eşi Amra Dzeko'nun da kanser hastaları ve kanserli çocuklar için 'Kalp' adlı vakfı var. Farkındalık için saçlarını kestirmişti. Amra, "Harika hayatlarımız olduğu düşünülüyor. Ancak önemli olan durumu olan herkesin bir şeyler yapabilmesi ve yardım etmesi. Özel çocukları mutlu edebilmek için saçlarımı kestirdim. Özellikle Bosna'ya çok bağlıyız. Çocuklar bizim her şeyimiz" demişti.

BU SEZONKİ PERFORMANSI

Fenerbahçe formasıyla 16 resmi maça çıkan Dzeko, 12 kez ağları havalandırırken, 7 asiste imza attı.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
Fenerbahçe
Dzeko
Diğer Haberler
Fenerbahçe'de hedef Roma'nın genç yıldızı
Sebastian Szymanski'ye 3 dev talip
Jose Mourinho, Samandıra'da işbaşı yapıyor
Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme turundaki rakibimiz belli oldu!
Jose Mourinho: "Sarı lacivert kalpler beni etkiledi"
Fenerbahçe'de Mourinho etkisi! Herkes ekstra çalışıyor
Portekiz'den Fenerbahçe'ye sürpriz Crespo teklifi
Jose Mourinho, Fenerbahçe'deki ilk maçında Mehmet Topal'a rakip olacak
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    İletişim    Reklam

24 Saat Futbol