Son Eklenen Haberler!
22:47 | Dzeko: "Kazanmak çok önemliydi."        -        22:47 | Dzeko: "Kazanmak çok önemliydi."        -        22:45 | İrfan Can: "Güzel bir gol attığım için mutluyum."        -        22:44 | Fred: "Geri döndüğüm için mutluyum."        -        21:57 | Fenerbahçe küllerinden doğdu!        -        18:59 | İLK 11'İMİZ BELLİ OLDU!        -        10:27 | İrfan Can - taraftar gerginliğinin perde arkası ortaya çıktı        -        20:58 | Ali Koç futbolcularla görüştü        -        01:23 | İsmail Kartal: "Fenerbahçe'ye yakışmayan bir yenilgi aldık"        -        01:20 | Dusan Tadic: Taraftarlarımızdan özür diliyoruz
Fenerbahçe'de UEFA listesine yazılmayan futbolcularla özel görüşme!
07.09.2023 - 10:16
Editör:

İsmail Kartal’ın, Konferans Ligi kadrosuna bildirilmeyen Mert Müldür, Samet Akaydın ve Emre Mor ile özel bir görüşme yaparak, “Belli kriterler nedeniyle herkesi kadroya alamadık. Ancak sizler, Süper Lig’deki şampiyonluk yarışında önemli rol alacaksınız” dediği öğrenildi.

Fenerbahçe, pazartesi gecesi Konferans Ligi grup etabında kullanacağı kadroyu UEFA’ya teslim etmişti. En önemli sürprizler yeni transfer Mert Müldür’ün yanı sıra Samet Akaydın ve Emre Mor’un dışarıda kalması olmuştu. Sakatlığı bulunan Luan Peres, genç oyuncular Bartuğ Elmaz Omar Fayed ile kadroda düşünülmeyen Nazım Sangare de listeye eklenmemişti. İsmail Kartal’ın, oyuncular Milli Takım kampları için ayrılmadan önce Mert, Samet ve Emre ile bu konuda özel bir görüşme yaptığı kaydedildi. Tecrübeli çalıştırıcı, öğrencilerine, UEFA’ya bildirilen kadroda belli sayıda kulüp altyapısından ve ülke içinden yetişen oyuncu bulundurma zorunluluğu olduğunu hatırlattı.

‘Hepiniz çok değerlisiniz’

Kartal’ın, “Kriterler seçim yapma konusunda zorladı. Mecburen birileri dışarıda kalacaktı. Sizler, Konferans Ligi’nde sahada olmayacaksınız ancak Süper Lig’deki şampiyonluk yarışında önemli rol alacaksınız. Moralinizi bozmadan, tamamen saha içine odaklanmanızı istiyorum. Hepiniz benim için değerli oyuncularsınız” ifadelerini kullandığı kaydedildi. Fenerbahçe eğer gruptan çıkmayı başarırsa, sonraki turlar için ara transfer döneminin ardından UEFA’ya yeni bir liste daha bildirecek. (Fanatik)


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
Fenerbahçe
İsmail Kartal
Diğer Haberler
Dzeko: "Kazanmak çok önemliydi."
Dzeko: "Kazanmak çok önemliydi."
İrfan Can: "Güzel bir gol attığım için mutluyum."
Fred: "Geri döndüğüm için mutluyum."
Fenerbahçe küllerinden doğdu!
İLK 11'İMİZ BELLİ OLDU!
İrfan Can - taraftar gerginliğinin perde arkası ortaya çıktı
Ali Koç futbolcularla görüştü
Gelecek maçımız
Beşiktaş
Fenerbahçe
09.12.2023 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    İletişim    Reklam

24 Saat Futbol