Son Eklenen Haberler!
22:47 | Dzeko: "Kazanmak çok önemliydi."        -        22:47 | Dzeko: "Kazanmak çok önemliydi."        -        22:45 | İrfan Can: "Güzel bir gol attığım için mutluyum."        -        22:44 | Fred: "Geri döndüğüm için mutluyum."        -        21:57 | Fenerbahçe küllerinden doğdu!        -        18:59 | İLK 11'İMİZ BELLİ OLDU!        -        10:27 | İrfan Can - taraftar gerginliğinin perde arkası ortaya çıktı        -        20:58 | Ali Koç futbolcularla görüştü        -        01:23 | İsmail Kartal: "Fenerbahçe'ye yakışmayan bir yenilgi aldık"        -        01:20 | Dusan Tadic: Taraftarlarımızdan özür diliyoruz
Alaattin Yavuz Güneş: En büyük hedefimiz Fenerbahçe Kulübü'ne destek olmak
06.09.2023 - 13:40
Editör:

İstanbul Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Alaattin Yavuz Güneş, "İstanbul Fenerbahçeliler Derneği olarak kendimize bir hedef koyduk. Hedefimiz; Fenerbahçe Kulübü'nün her daim yanında olmak, desteklemek, giderlerine ortak olmak" dedi.

İstanbul Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Alaattin Yavuz Güneş ve yönetim kurulu üyeleri, basınla sohbet toplantısında bir araya geldi. Florya'da bir restoranda gerçekleşen toplantıda dernek ile ilgili bilgiler veren Alaattin Yavuz Güneş, "29 Mayıs 2023 tarihinde, İstanbul'un fetih gününde kurulduk. 4 Temmuz'da Çırağan Sarayı'nda Sayın Başkan Ali Koç'un katılımıyla bir açılış yaptık. Sonraki süreçte İstanbul Fenerbahçeliler Derneği olarak kendimize bir hedef koyduk. Bu hedef nedir? Fenerbahçe Kulübü'nün her daim yanında olmak, desteklemek, giderlerine ortak olmak. Zaten bu konuda içimizden bir arkadaşımız da birkaç branşta sponsor oldu" diye konuştu.

"BİRLİK VE BERABERLİĞE ÇOK İHTİYAÇ VAR
Alaattin Yavuz Güneş, Fenerbahçe'nin birlik ve beraberliğe dünden daha çok ihtiyacı olduğunu ifade ederek, "Bu amaçla da bundan sonraki süreçte Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) bulunan Fenerbahçeli milletvekilleriyle 13 Ekim'de İstanbul'da bir toplantı gerçekleştireceğiz. Akabinde İstanbul'da bulunan Fenerbahçeli kaymakamlar, belediye başkanları, belediye başkan yardımcıları, emniyet müdürleri, emniyet müdür yardımcıları, ilçe emniyet müdürleri, jandarma komutanlığı ve İstanbul'da bulunan üniversitelerdeki Fenerbahçeli rektörleri davet edeceğiz. Onlara da bu konuda bütün birikimimizi, bilgilerimizi aktaracağız. Sonraki aşamada da Fenerbahçeli sanatçıları bir araya getireceğiz. Eski sporcularını, Fenerbahçeli bürokratları ve son aşamada da Fenerbahçe'de sponsorluk yapmış ve yönetim kurullarında görev almış ağabeylerimizi bir araya getirip Fenerbahçe'nin birlik ve bütünlüğünü onlara da anlatmak, onların da tecrübelerinden istifade etmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

"DERNEK BİNASI İÇİN 800 METREKARE YER KİRALADIK"
İstanbul'daki herkesi kucaklama mottosuyla yola çıkan derneğin Bahçeşehir'de yer aldığını sözlerine ekleyen Alaattin Yavuz Güneş, "Avrupa Yakası'nda fazla dernek yok. Olsa bile bina yok, binamızı açmak istedik. Bu amaçla da bugün itibariyle yaklaşık 800 metrekare bir yer kiraladık. İnşallah 28 Ekim'de hem kongremizi hem de açılışımızı gerçekleştireceğiz. 29 Ekim'e, Cumhuriyetimizin 100'üncü yılına da yetiştirmiş olacağız. Zaten biz Cumhuriyetimizin 100'üncü yılı sebebiyle derneği 100 üye ile kurduk. Bu amaçla da inşallah Avrupa Yakası adına hayırlar getirir diyorum. Fenerbahçe'yi de birlik ve beraberlik içinde görürüz inşallah" ifadelerini kullandı.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
Fenerbahçe
Diğer Haberler
Dzeko: "Kazanmak çok önemliydi."
Dzeko: "Kazanmak çok önemliydi."
İrfan Can: "Güzel bir gol attığım için mutluyum."
Fred: "Geri döndüğüm için mutluyum."
Fenerbahçe küllerinden doğdu!
İLK 11'İMİZ BELLİ OLDU!
İrfan Can - taraftar gerginliğinin perde arkası ortaya çıktı
Ali Koç futbolcularla görüştü
Gelecek maçımız
Beşiktaş
Fenerbahçe
09.12.2023 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    İletişim    Reklam

24 Saat Futbol