Son Eklenen Haberler!
10:08 | Arda Güler için sürpriz gelişme: Real Madrid        -        10:07 | Fenerbahçe'de Miguel Crespo'nun yerine sürpriz isim        -        15:11 | Michy Batshuayi'nin sahalara döneceği maç netleşti!        -        15:10 | Gustavo Henrique için transfer savaşı!        -        14:28 | Fenerbahçe ile Zenit arasında iş birliği        -        11:58 | Fenerbahçe'de Jin-Ho Jo, A takımla devam        -        11:57 | Fenerbahçe'de Serdar Dursun'a fırsat doğdu!        -        11:55 | Fenerbahçe'de Mert Hakan'a uyarı!        -        14:20 | Fenerbahçe'nin genç yıldızı Almanların radarında!        -        09:40 | Fenerbahçe'de tarihi gelenek Altay Bayındır'la devam etti!
Fenerbahçe'de Ali Koç dediğini yaptı! İptal edildi
28.01.2023 - 10:29
Editör:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bir süredir üzerinde durduğu konuyla ilgili çalışma başlattı ve resmiyet kazandırdı. İşte yaşanan gelişmeler...

Spor Toto Süper Lig'de evinde bu hafta Kasımpaşa'yı konuk edecek Fenerbahçe'de sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Transfer haricinde Başkan Ali Koç tribünler için de harekete geçmiş durumda.

KOMBİNELER İPTAL

Hürriyet'in haberine göre; Fenerbahçe Kulübü’nde 601 kişinin Kombine kartları iptal edildi. Söz konuşu kişilerin sezon başında satın aldıkları kombine biletleri belli oranlarda ‘kâr’ karşılığı devrederek bundan çıkar sağladıklarının belirlediği bildirildi. Konuyla ilgili olarak Hürriyet’e açıklama yapan Fenerbahçe Kulübü yetkilileri, “Bu kişilerin çoğu bu sezon bir tek maç dahi izlememiş. Fenerbahçe Kulübü’nün kombinelerini alıp daha sonra devir yoluyla satarak gelir sağlayan kişiler. Bu şahıslar titiz bir takip sonucunda tek tek tespit edildi ve kim olduğuna bakılmadan kombine biletleri iptal edildi. Bu kişilere bundan sonra kombine satışı da yapılmayacak” denildi.

DİVANDA AÇIKLAMIŞTI

5 Kasım 2022’da düzenlenen Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuyla ilgili bir soruya kürsüden yanıt veren Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, şunları söylemişti: “Karaborsa büyük sıkıntı. Bir maçta 5 bin 800 adet bilet devri gerçekleştiriliyor. Adam 3-4 maça geliyor, geri kalan kombinesini devrediyor. Gerekli tespitleri yaptık ve bu olayı minimize edecek konuma getirdik.”


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
Fenerbahçe
Ali Koç
Diğer Haberler
Arda Güler için sürpriz gelişme: Real Madrid
Fenerbahçe'de Miguel Crespo'nun yerine sürpriz isim
Michy Batshuayi'nin sahalara döneceği maç netleşti!
Gustavo Henrique için transfer savaşı!
Fenerbahçe ile Zenit arasında iş birliği
Fenerbahçe'de Jin-Ho Jo, A takımla devam
Fenerbahçe'de Serdar Dursun'a fırsat doğdu!
Fenerbahçe'de Mert Hakan'a uyarı!
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Beşiktaş
02.04.2023 | 20:30
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    İletişim    Reklam

24 Saat Futbol