Son Eklenen Haberler!
19:01 | İLK 11'İMİZ BELLİ OLDU!        -        22:51 | Şampiyon Fenerbahçe Opet        -        09:35 | Kartal: "Kafamızı kaldırıp önümüze bakacağız"        -        20:46 | İLK 11'İMİZ BELLİ OLDU!        -        09:49 | Fenerbahçe'de Edin Dzeko gönülleri fethetti        -        09:47 | Batshuayi'den inanılmaz istatistik: 48 dakikada bir gol!        -        09:40 | Fenerbahçe - Olympiakos maçı ne zaman, şifresiz mi? Hangi kanalda, saat kaçta?        -        09:39 | Michy Batshuayi'den rekor!        -        18:00 | İLK 11'İMİZ BELLİ OLDU!        -        09:53 | Fenerbahçe'nin yeni Yüksek Divan Kurulu Başkanı'nı seçeceği tarih açıklandı
Fenerbahçe'de Ali Koç dediğini yaptı! İptal edildi
28.01.2023 - 10:29
Editör:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bir süredir üzerinde durduğu konuyla ilgili çalışma başlattı ve resmiyet kazandırdı. İşte yaşanan gelişmeler...

Spor Toto Süper Lig'de evinde bu hafta Kasımpaşa'yı konuk edecek Fenerbahçe'de sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Transfer haricinde Başkan Ali Koç tribünler için de harekete geçmiş durumda.

KOMBİNELER İPTAL

Hürriyet'in haberine göre; Fenerbahçe Kulübü’nde 601 kişinin Kombine kartları iptal edildi. Söz konuşu kişilerin sezon başında satın aldıkları kombine biletleri belli oranlarda ‘kâr’ karşılığı devrederek bundan çıkar sağladıklarının belirlediği bildirildi. Konuyla ilgili olarak Hürriyet’e açıklama yapan Fenerbahçe Kulübü yetkilileri, “Bu kişilerin çoğu bu sezon bir tek maç dahi izlememiş. Fenerbahçe Kulübü’nün kombinelerini alıp daha sonra devir yoluyla satarak gelir sağlayan kişiler. Bu şahıslar titiz bir takip sonucunda tek tek tespit edildi ve kim olduğuna bakılmadan kombine biletleri iptal edildi. Bu kişilere bundan sonra kombine satışı da yapılmayacak” denildi.

DİVANDA AÇIKLAMIŞTI

5 Kasım 2022’da düzenlenen Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuyla ilgili bir soruya kürsüden yanıt veren Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, şunları söylemişti: “Karaborsa büyük sıkıntı. Bir maçta 5 bin 800 adet bilet devri gerçekleştiriliyor. Adam 3-4 maça geliyor, geri kalan kombinesini devrediyor. Gerekli tespitleri yaptık ve bu olayı minimize edecek konuma getirdik.”


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
Fenerbahçe
Ali Koç
Diğer Haberler
İLK 11'İMİZ BELLİ OLDU!
Şampiyon Fenerbahçe Opet
Kartal: "Kafamızı kaldırıp önümüze bakacağız"
İLK 11'İMİZ BELLİ OLDU!
Fenerbahçe'de Edin Dzeko gönülleri fethetti
Batshuayi'den inanılmaz istatistik: 48 dakikada bir gol!
Fenerbahçe - Olympiakos maçı ne zaman, şifresiz mi? Hangi kanalda, saat kaçta?
Michy Batshuayi'den rekor!
Gelecek maçımız
Sivasspor
Fenerbahçe
22.04.2024 | 20:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    İletişim    Reklam

24 Saat Futbol