Son Eklenen Haberler!
15:18 | Harun Tekin'den Fenerbahçe itirafı! "Fenerbahçe yıllarım zor geçti"        -        14:39 | Jorge Jesus'un Beşiktaş derbisindeki taktiği        -        10:09 | Fenerbahçe'de Emre Mor sevinci        -        10:04 | Fenerbahçe'de stoper sevinci! Beşiktaş derbisine hazır olacaklar        -        18:29 | Fenerbahçe'de Beşiktaş öncesi Emre Mor ve King gelişmesi!        -        18:18 | Joshua King İstanbul'a döndü        -        18:09 | Batshuayi, İngilizleri pişman etti        -        18:06 | Ali Koç, Fenerbahçe’ye dev bir gayrimenkul kazandırıyor        -        18:02 | İsmail Yüksek, haftanın en iyisine aday gösterildi        -        17:58 | Fenerbahçeli Miguel Crespo, top kazanmada Avrupa'nın zirvesinde
Jorge Jesus: Szalai’nin ayrılığına hazırlıklı olalım
21.09.2022 - 14:14
Editör:

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, devre arasında gelişecek transfer durumlarına hazırlıklı olmalarını istiyor. Bu yüzden sunduğu raporda takımdan ayrılması muhtemel isimlerin alternatifleri için çalışma yapılmasını istedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un aklında şampiyonluktan başka birşey yok… Jorge Jesus’a sonsuz inancı var. Takımının futbolunu da çok beğeniyor.
Herhangi bir eksiklik kalmaması için Jesus’tan sürekli olarak rapor alıyor. Bunların uygulanması için azami özen gösteriyor.

Ali Koç son olarak Jesus’un devre arası transfer raporunu okudu. Oldukça dikkatini çekti.

“Futbolda her şey bir andan diğerine değişir. Bunu hesaba katarım. Özellikle gelen ya da giden oyuncular tahmin edilemez. Taktiksel olarak kimsenin gitmediğini veya gelmediğini hesaplıyorum. Gelecek oyuncular açısından, zamanlamaya hakim olan biziz. Gidecek oyuncular konusunda, kulüpler bazen müzakere gücünü korumak için durumun son dakikaya kadar uzamasına izin verir. Buna da hazırlıklı olmalıyız…”

Jesus özellikle Kim Min-jae’nin gitmesini beklemediği için stoper transferinde sürprizler oldu. Rossi’nin gideceğini hesapladığı için Bruma’nın transferine izin verdi. Portekizli teknik adam şimdi takımını daha iyi tanıdığını olası bir Attila Szalai ya da sürpriz bir ayrılık durumunda hazırlıklı olmaları konusunda uyarılarda bulundu. (Fotospor)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
Fenerbahçe
Jorge Jesus
Szalai
Diğer Haberler
Harun Tekin'den Fenerbahçe itirafı! "Fenerbahçe yıllarım zor geçti"
Jorge Jesus'un Beşiktaş derbisindeki taktiği
Fenerbahçe'de Emre Mor sevinci
Fenerbahçe'de stoper sevinci! Beşiktaş derbisine hazır olacaklar
Fenerbahçe'de Beşiktaş öncesi Emre Mor ve King gelişmesi!
Joshua King İstanbul'a döndü
Batshuayi, İngilizleri pişman etti
Ali Koç, Fenerbahçe’ye dev bir gayrimenkul kazandırıyor
Gelecek maçımız
Beşiktaş
Fenerbahçe
02.10.2022 | 20:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    İletişim    Reklam

24 Saat Futbol