Son Eklenen Haberler!
15:17 | MHK Başkanı Sabri Çelik istifa etti! Yeni aday kim ?        -        14:36 | Ferdi Kadıoğlu'nun pozisyonu yine değişiyor        -        14:35 | Arda Güler, Kasımpaşa maçında forma bekliyor        -        14:33 | Mert Hakan Yandaş'a yurt dışından talip çıktı        -        14:32 | Jorge Jesus'tan Gustavo Henrique kararı        -        10:29 | Fenerbahçe'de Ali Koç dediğini yaptı! İptal edildi        -        13:28 | Jesus'tan Altay'a; "Sana güveniyorum"        -        13:11 | Oosterwolde İstanbul'a geliyor! İşte detaylar..         -        09:55 | Niccola Pasta, Fenerbahçe'nin gündemindeki Jayden Oosterwolde’yi anlattı!        -        09:45 | Jayden Oosterwolde'nin Fenerbahçe'deki maaşı belli oldu
Murat Ülker'den Fenerbahçe başkanlığı açıklaması!
28.06.2022 - 23:59
Editör:

Fenerbahçe camiasının önde gelen isimlerinden Murat Ülker, sarı-lacivertlilerin başkanı olup olmak istemediği sorusuna yanıt verdi.

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ülker, Ali Atıf Bir'in sorularını yanıtladı. Fenerbahçe'ye ve spora katkılarıyla öne çıkan iş insanlarından biri olan Ülker, Fenerbahçe Başkanı olup olmak istemediği sorusuna yanıt verdi. Ülker, sarı-lacivertlilerin iyi yönetildiğini ifade ederken, 'Herkes bir gün Fenerbahçeli olacak' dedi.

"FENERBAHÇE HER YIL ŞAMPİYON OLSUN"

Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansını değerlendiren Ülker, "Fenerbahçe her yıl şampiyon olacak. Ne istiyorum? Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını istiyorum. Niyetimiz bu" ifadesini kullandı.

BAŞKAN OLMAK İSTİYOR MU?


Murat Ülker, başkanlık yapmak gibi bir niyeti olup olmadığı sorusuna şu yanıtı verdi:

"Başkanlık gibi bir kabiliyetim yok ki? Ben fazla şut çekerdim. Hatta şut çekerdim kaleciler bırakır giderdi. O zaman toplar meşindi ve toplar ağırlaşıyordu."

Ali Atıf Bir'in, 'Gerçekten koyu Fenerbahçeli misiniz?' şeklindeki sorusuna Murat Ülker, "İçtiğim çay ve kahve kadar Fenerbahçeliyim. Futbol işini yapabileceğime inanmıyorum. Başka işlerim var, o zaman onları yapamam. Herkes eninde sonunda Fenerbahçeli olacak. Tabii ki. Neden olmasın? Herkes Fenerbahçeli olsun" diye konuştu.

NASIL FENERBAHÇELİ OLDU?

Nasıl Fenerbahçeli olduğunu anlatan Fenerbahçe camiasının etkin ismi, "Dayım Fenerbahçeliydi. Maça gittik, hoşuma gitti. Benim kuşağımın hepsi Fenerbahçelidir. Fenerbahçeli olmak iyi şey" açıklamasını yaptı.

"ŞAMPİYONU KUTLAMAK NORMAL"

Öte yandan Murat Ülker, şampiyon olan takımın kutlanmasının çok normal olduğunu belirterek, "Şampiyonu kutlamak normal bir şey. Adam şampiyon olmuş. Biz şampiyon olsaydık iyi olurdu ama olmadıktan sonra konuşmanın anlamı yok. İnşallah yeni sezonda oluruz" dedi.

"SAHAYA İKİ TOP MU KOYSAK?"

Sporda kendisini kızdıran şeylerin sorulması üzerine Ülker, "Futbolda birçok tartışma var. Ofsayt, faul... O kadar çok faul oluyor ki oynayamıyorlar. o da bir taktik. Böyle kazanılan şampiyonluklar da var. Özellikle baskette. Bazen futbolda maçlar zevksiz geçiyor. Hatta diyorum ki daha fazla gol olması için sahaya iki top mu koysak? Birinci ve ikinci top" açıklamasını yaptı.

"HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK"

"Ben maça fotoğraf çektirmek için değil, fotoğraf çekmek için gidiyorum. Tabii bu bir tercih meselesi. Ben fotoğrafıma bakınca beğenmiyorum. Yakışıklı olsam koyardım" diyen Murat Ülker, yeni sezon öncesinde temennisini de paylaştı. Ülker, "Daha sezon açılmadı. Fenerbahçe her yıl şampiyon olsun. İtirazınız mı var? Demiştim, herkes Fenerbahçeli olacak diye" ifadelerini kullandı.

"KULÜP ŞU ANDA İYİ YÖNETİLİYOR"

Kulüplere olan desteğinin hatırlatılmasının ardından ise Ülker, "Ben bankalara borç ödüyorum. Bana göre Türkiye'nin en borçlusu benim. Tevatüre göre de en zengin benim. Spora destek veriyorum. Bütün statlarda localarımız var. Ağırlamalar da yapıyoruz. Şu anda Fenerbahçe kulübü iyi yönetiliyor. Nesi var ki? Bir soru yoktu ki cevabı olsun" diyerek sözlerini tamamladı.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
murat ülker
aciklama
baskanlik
Diğer Haberler
MHK Başkanı Sabri Çelik istifa etti! Yeni aday kim ?
Ferdi Kadıoğlu'nun pozisyonu yine değişiyor
Arda Güler, Kasımpaşa maçında forma bekliyor
Mert Hakan Yandaş'a yurt dışından talip çıktı
Jorge Jesus'tan Gustavo Henrique kararı
Fenerbahçe'de Ali Koç dediğini yaptı! İptal edildi
Jesus'tan Altay'a; "Sana güveniyorum"
Oosterwolde İstanbul'a geliyor! İşte detaylar..
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Kasımpaşa
29.01.2023 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    İletişim    Reklam

24 Saat Futbol