Son Eklenen Haberler!
15:17 | MHK Başkanı Sabri Çelik istifa etti! Yeni aday kim ?        -        14:36 | Ferdi Kadıoğlu'nun pozisyonu yine değişiyor        -        14:35 | Arda Güler, Kasımpaşa maçında forma bekliyor        -        14:33 | Mert Hakan Yandaş'a yurt dışından talip çıktı        -        14:32 | Jorge Jesus'tan Gustavo Henrique kararı        -        10:29 | Fenerbahçe'de Ali Koç dediğini yaptı! İptal edildi        -        13:28 | Jesus'tan Altay'a; "Sana güveniyorum"        -        13:11 | Oosterwolde İstanbul'a geliyor! İşte detaylar..         -        09:55 | Niccola Pasta, Fenerbahçe'nin gündemindeki Jayden Oosterwolde’yi anlattı!        -        09:45 | Jayden Oosterwolde'nin Fenerbahçe'deki maaşı belli oldu
2023 model Fenerbahçe! Ali Koç'tan Jorge Jesus ve Itoudis hamlesi
20.06.2022 - 10:49
Editör:

Cumhuriyet’in 100. yılında şampiyonluklara talip olan Fenerbahçe’de hem futbol hem de basketbolda iki büyük hoca gelmesi herkesi heyecanlandırdı. Önce Jorge Jesus şimdi Itoudis camiayı umutlandırdı.

Fenerbahçe’de tüm gözler artık yeni sezona çevrildi. Cumhuriyet’in 100. yılına denk gelen 2022-2023 sezonunda tüm branşlarda şampiyonluklar hedefleyen sarı-lacivertli kulüp, özellikle futbol ve basketbolda getirdiği marka hocalarla dikkat çekti. Fenerbahçe camiası, futbolda Jorge Jesus ve basketbolda da Dimitris Itoudis’in göreve gelmesiyle artık geleceğe heyecanla ve umutla bakıyor.

Futbolda kombineler çıkar çıkmaz tükendi, 35 binin üzerinde sezonluk bilet satıldı. Basketbolda da dün itibariyle taraftarlar yeni sezon kombine biletleri için çıkış tarihini kulüpten talep etmeye başladı. Son yıllarda hoca konusunda sürekli istikrarsızlık yaşayan ve aradığını bir türlü bulamayan Fenerbahçe’de ilk kez herkesin içine sinen isimler göreve geldi.

Futbolda Ali Koç döneminde 2018’den beri Jorge Jesus gelene kadar 9 farklı isim takımı çalıştırmıştı. Basketbolda da benzer şekilde Obradovic, Kokoskov ve Djordjevic gibi isimler arka arkaya takımda görev yaptı.

Jorge Jesus ve Dimitris Itoudis bilhassa kariyerleriyle güven topluyor. Jorge Jesus kariyerinde kazandığı 19 kupa, Dimitris Itoudis ise CSKA Moskova’da 6 lig şampiyonluğu ve 2 Euroleague zaferiyle başarılı bir dönemi geride bıraktı. Futbolda ve basketbolda Avrupa’nın tanınmış isimlerini getiren sarı-lacivertliler alkışları kaptı. (Milliyet)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
Jorge Jesus
aciklama
Diğer Haberler
MHK Başkanı Sabri Çelik istifa etti! Yeni aday kim ?
Ferdi Kadıoğlu'nun pozisyonu yine değişiyor
Arda Güler, Kasımpaşa maçında forma bekliyor
Mert Hakan Yandaş'a yurt dışından talip çıktı
Jorge Jesus'tan Gustavo Henrique kararı
Fenerbahçe'de Ali Koç dediğini yaptı! İptal edildi
Jesus'tan Altay'a; "Sana güveniyorum"
Oosterwolde İstanbul'a geliyor! İşte detaylar..
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Kasımpaşa
29.01.2023 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    İletişim    Reklam

24 Saat Futbol