Son Eklenen Haberler!
15:18 | Harun Tekin'den Fenerbahçe itirafı! "Fenerbahçe yıllarım zor geçti"        -        14:39 | Jorge Jesus'un Beşiktaş derbisindeki taktiği        -        10:09 | Fenerbahçe'de Emre Mor sevinci        -        10:04 | Fenerbahçe'de stoper sevinci! Beşiktaş derbisine hazır olacaklar        -        18:29 | Fenerbahçe'de Beşiktaş öncesi Emre Mor ve King gelişmesi!        -        18:18 | Joshua King İstanbul'a döndü        -        18:09 | Batshuayi, İngilizleri pişman etti        -        18:06 | Ali Koç, Fenerbahçe’ye dev bir gayrimenkul kazandırıyor        -        18:02 | İsmail Yüksek, haftanın en iyisine aday gösterildi        -        17:58 | Fenerbahçeli Miguel Crespo, top kazanmada Avrupa'nın zirvesinde
2023 model Fenerbahçe! Ali Koç'tan Jorge Jesus ve Itoudis hamlesi
20.06.2022 - 10:49
Editör:

Cumhuriyet’in 100. yılında şampiyonluklara talip olan Fenerbahçe’de hem futbol hem de basketbolda iki büyük hoca gelmesi herkesi heyecanlandırdı. Önce Jorge Jesus şimdi Itoudis camiayı umutlandırdı.

Fenerbahçe’de tüm gözler artık yeni sezona çevrildi. Cumhuriyet’in 100. yılına denk gelen 2022-2023 sezonunda tüm branşlarda şampiyonluklar hedefleyen sarı-lacivertli kulüp, özellikle futbol ve basketbolda getirdiği marka hocalarla dikkat çekti. Fenerbahçe camiası, futbolda Jorge Jesus ve basketbolda da Dimitris Itoudis’in göreve gelmesiyle artık geleceğe heyecanla ve umutla bakıyor.

Futbolda kombineler çıkar çıkmaz tükendi, 35 binin üzerinde sezonluk bilet satıldı. Basketbolda da dün itibariyle taraftarlar yeni sezon kombine biletleri için çıkış tarihini kulüpten talep etmeye başladı. Son yıllarda hoca konusunda sürekli istikrarsızlık yaşayan ve aradığını bir türlü bulamayan Fenerbahçe’de ilk kez herkesin içine sinen isimler göreve geldi.

Futbolda Ali Koç döneminde 2018’den beri Jorge Jesus gelene kadar 9 farklı isim takımı çalıştırmıştı. Basketbolda da benzer şekilde Obradovic, Kokoskov ve Djordjevic gibi isimler arka arkaya takımda görev yaptı.

Jorge Jesus ve Dimitris Itoudis bilhassa kariyerleriyle güven topluyor. Jorge Jesus kariyerinde kazandığı 19 kupa, Dimitris Itoudis ise CSKA Moskova’da 6 lig şampiyonluğu ve 2 Euroleague zaferiyle başarılı bir dönemi geride bıraktı. Futbolda ve basketbolda Avrupa’nın tanınmış isimlerini getiren sarı-lacivertliler alkışları kaptı. (Milliyet)


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
Jorge Jesus
aciklama
Diğer Haberler
Harun Tekin'den Fenerbahçe itirafı! "Fenerbahçe yıllarım zor geçti"
Jorge Jesus'un Beşiktaş derbisindeki taktiği
Fenerbahçe'de Emre Mor sevinci
Fenerbahçe'de stoper sevinci! Beşiktaş derbisine hazır olacaklar
Fenerbahçe'de Beşiktaş öncesi Emre Mor ve King gelişmesi!
Joshua King İstanbul'a döndü
Batshuayi, İngilizleri pişman etti
Ali Koç, Fenerbahçe’ye dev bir gayrimenkul kazandırıyor
Gelecek maçımız
Beşiktaş
Fenerbahçe
02.10.2022 | 20:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    İletişim    Reklam

24 Saat Futbol