Son Eklenen Haberler!
15:18 | Harun Tekin'den Fenerbahçe itirafı! "Fenerbahçe yıllarım zor geçti"        -        14:39 | Jorge Jesus'un Beşiktaş derbisindeki taktiği        -        10:09 | Fenerbahçe'de Emre Mor sevinci        -        10:04 | Fenerbahçe'de stoper sevinci! Beşiktaş derbisine hazır olacaklar        -        18:29 | Fenerbahçe'de Beşiktaş öncesi Emre Mor ve King gelişmesi!        -        18:18 | Joshua King İstanbul'a döndü        -        18:09 | Batshuayi, İngilizleri pişman etti        -        18:06 | Ali Koç, Fenerbahçe’ye dev bir gayrimenkul kazandırıyor        -        18:02 | İsmail Yüksek, haftanın en iyisine aday gösterildi        -        17:58 | Fenerbahçeli Miguel Crespo, top kazanmada Avrupa'nın zirvesinde
Ali Koç ile bir rekor daha! Fenerbahçe'de isyan
30.03.2022 - 10:28
Editör:

Fenerbahçe'de futbol takımının başarısızlığı yetmezmiş gibi basketbol takımında da her sene bir gerileme yaşanması taraftarları isyan ettirdi.

Fenerbahçe Beko'nun erteleme maçında Alba Berlin'e kaybetmesi, sarı lacivertlilerin sabrını taşırdı. Fenerbahçe Beko, böylece üst üste 6. mağlubiyetini aldı ve 12. sıraya geriledi. Bu duruma tepki gösteren Fenerbahçe taraftarı, Aziz Yıldırım dönemindeki basketbol takımının başarılarını örnek gösterdi.

Fenerbahçe Beko, Ali Koç öncesindeki dönemde beş sene üst üste Final Four oynamıştı. Ancak Ali Koç sonrasında play offlardan Final Four'a kalma başarısı gösterilmemişti.

Bu sezon ise bir başka rekor kırıldı. Fenerbahçe Beko, 8 sene sonra play offun dışında kalacak.

İşte sosyal medyadaki bazı tepkiler:

Neden susuyorsunuz? Bugün buna tepki vermezseniz yarın normalleşecek! Fenerbahçe basketbolda bir markadır bu markayı çökertenler defolup gitmelidir.

Avrupa'nın zirvesine çıkmış,herkesin önünde ceket iliklediği bir takımımız vardı. Bu,bizim için hayal bile edilemez bir başarıydı. Bizi bu seviyeden düşürenlerden,bunun hesabını sormayan camiaya her şey müstehaktır artık.

SÖYLEYECEK SÖZ BULAMIYORUZ, FENERBAHÇE BASKETBOL KÜLTÜRÜ GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE ERİYOR. Bu kadar göz göre göre yenilen üçlükler, savunmada konsantrasyon problemi, yakalanan momentumun çok çabuk kaybedilmesi ve hiçbir çözüm bulamamamız. YORUMSUZ

Fenerbahçe Beko gözümüzün önünde çöküyor

Ya basketboldan birazcık anlayan bireyler durumu ve ciddiyetini görür. Neden görmüyorsunuz? (Fotospor)


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
Ali koc
isyan
Diğer Haberler
Harun Tekin'den Fenerbahçe itirafı! "Fenerbahçe yıllarım zor geçti"
Jorge Jesus'un Beşiktaş derbisindeki taktiği
Fenerbahçe'de Emre Mor sevinci
Fenerbahçe'de stoper sevinci! Beşiktaş derbisine hazır olacaklar
Fenerbahçe'de Beşiktaş öncesi Emre Mor ve King gelişmesi!
Joshua King İstanbul'a döndü
Batshuayi, İngilizleri pişman etti
Ali Koç, Fenerbahçe’ye dev bir gayrimenkul kazandırıyor
Gelecek maçımız
Beşiktaş
Fenerbahçe
02.10.2022 | 20:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    İletişim    Reklam

24 Saat Futbol