Son Eklenen Haberler!
15:17 | MHK Başkanı Sabri Çelik istifa etti! Yeni aday kim ?        -        14:36 | Ferdi Kadıoğlu'nun pozisyonu yine değişiyor        -        14:35 | Arda Güler, Kasımpaşa maçında forma bekliyor        -        14:33 | Mert Hakan Yandaş'a yurt dışından talip çıktı        -        14:32 | Jorge Jesus'tan Gustavo Henrique kararı        -        10:29 | Fenerbahçe'de Ali Koç dediğini yaptı! İptal edildi        -        13:28 | Jesus'tan Altay'a; "Sana güveniyorum"        -        13:11 | Oosterwolde İstanbul'a geliyor! İşte detaylar..         -        09:55 | Niccola Pasta, Fenerbahçe'nin gündemindeki Jayden Oosterwolde’yi anlattı!        -        09:45 | Jayden Oosterwolde'nin Fenerbahçe'deki maaşı belli oldu
Ali Koç ile bir rekor daha! Fenerbahçe'de isyan
30.03.2022 - 10:28
Editör:

Fenerbahçe'de futbol takımının başarısızlığı yetmezmiş gibi basketbol takımında da her sene bir gerileme yaşanması taraftarları isyan ettirdi.

Fenerbahçe Beko'nun erteleme maçında Alba Berlin'e kaybetmesi, sarı lacivertlilerin sabrını taşırdı. Fenerbahçe Beko, böylece üst üste 6. mağlubiyetini aldı ve 12. sıraya geriledi. Bu duruma tepki gösteren Fenerbahçe taraftarı, Aziz Yıldırım dönemindeki basketbol takımının başarılarını örnek gösterdi.

Fenerbahçe Beko, Ali Koç öncesindeki dönemde beş sene üst üste Final Four oynamıştı. Ancak Ali Koç sonrasında play offlardan Final Four'a kalma başarısı gösterilmemişti.

Bu sezon ise bir başka rekor kırıldı. Fenerbahçe Beko, 8 sene sonra play offun dışında kalacak.

İşte sosyal medyadaki bazı tepkiler:

Neden susuyorsunuz? Bugün buna tepki vermezseniz yarın normalleşecek! Fenerbahçe basketbolda bir markadır bu markayı çökertenler defolup gitmelidir.

Avrupa'nın zirvesine çıkmış,herkesin önünde ceket iliklediği bir takımımız vardı. Bu,bizim için hayal bile edilemez bir başarıydı. Bizi bu seviyeden düşürenlerden,bunun hesabını sormayan camiaya her şey müstehaktır artık.

SÖYLEYECEK SÖZ BULAMIYORUZ, FENERBAHÇE BASKETBOL KÜLTÜRÜ GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE ERİYOR. Bu kadar göz göre göre yenilen üçlükler, savunmada konsantrasyon problemi, yakalanan momentumun çok çabuk kaybedilmesi ve hiçbir çözüm bulamamamız. YORUMSUZ

Fenerbahçe Beko gözümüzün önünde çöküyor

Ya basketboldan birazcık anlayan bireyler durumu ve ciddiyetini görür. Neden görmüyorsunuz? (Fotospor)


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
Ali koc
isyan
Diğer Haberler
MHK Başkanı Sabri Çelik istifa etti! Yeni aday kim ?
Ferdi Kadıoğlu'nun pozisyonu yine değişiyor
Arda Güler, Kasımpaşa maçında forma bekliyor
Mert Hakan Yandaş'a yurt dışından talip çıktı
Jorge Jesus'tan Gustavo Henrique kararı
Fenerbahçe'de Ali Koç dediğini yaptı! İptal edildi
Jesus'tan Altay'a; "Sana güveniyorum"
Oosterwolde İstanbul'a geliyor! İşte detaylar..
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Kasımpaşa
29.01.2023 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    İletişim    Reklam

24 Saat Futbol