Son Eklenen Haberler!
00:44 | İrfan Can Kahveci PFDK’ya sevk edildi        -        17:57 | Luiz Gustavo sahalara dönüyor        -        17:57 | Vitor Pereira'nın kader günü belli oldu! Ali Koç...        -        17:52 | Şansal Büyüka: Vitor Pereira'nın açıklamaları skandal        -        17:51 | Fenerbahçe'de Mergim Berisha şaşkınlığı! Kimse anlam veremedi        -        13:08 | Fenerbahçe’de isyan var!        -        13:07 | "Enner Valencia Adama Traore ile oynayabilir"        -        12:51 | Fenerbahçe'nin sigortası; Kim Min-Jae        -        12:50 | Fenerbahçe'de Vitor Pereira baskısı!        -        12:50 | Serhat Akın'ın Vitor Pereira öfkesi: İstifa etmeli!
Fenerbahçe'de Erol Bilecik'ten Ali Şansalan'a tepki
17.10.2021 - 23:04
Editör:

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik, Trabzonspor maçının hakemi Ali Şansalan'a tepki gösterdi.

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik, Trabzonspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmadaki hakem kararları hakkında konuşan Erol Bilecik "Bu akşam bizim için, Fenerbahçe camiası için kabul edilemez bir akşam. Maçın 23. dakikasına kadar bakılınca, 1-0 önde giden muazzam bir takımımız var. Bu şekilde gitseydi, hakemin herhangi bir müdahalesi olmasaydı, adaletli şekilde devam eden bir maç olsaydı, biz bu maçı muhtemelen 2-0 veya 3-0 bitirmiş olabilirdik. 23. dakikaya geldiğimiz zaman hakikaten 22 kişilik maç 22 kişi devam etti. Biz 10 kişi kaldık, diğer takım 12 kişi devam etti. Bütün kabul edilemez dediğimiz noktanın temel unsuru Sayın Hakem Bey. Hakeme bakıldığı zaman sadece sahada oynayan futbolcuların emekleri katletilmedi. Bütün camianın, teknik kadronun, yönetim kurulunun emekleri katledildi. Esefle kınıyoruz. Bunu hiçbirimiz hak etmedik Fenerbahçe camiası olarak. Ben şuna inanmıyorum, Sayın Hakem Bey yastığına kafasını koyduğu zaman nasıl uyuyacak, nasıl vicdanı rahat uyanacak merak ediyorum. Bunu kendisine bırakıyorum. Bu akşam resmen katledilen bir maç vardı. Bunun altını çizmek isterim." dedi.

Erol Bilecik ayrıca "Söyleyecek bir şey yok. 23. dakikadan sonra maç belirgin bir noktada devam etti. Olmayan sarı kartlar verildi." ifadelerini kullandı.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
Erol Bilecik
Trabzonspor
aciklama
Diğer Haberler
İrfan Can Kahveci PFDK’ya sevk edildi
Luiz Gustavo sahalara dönüyor
Vitor Pereira'nın kader günü belli oldu! Ali Koç...
Şansal Büyüka: Vitor Pereira'nın açıklamaları skandal
Fenerbahçe'de Mergim Berisha şaşkınlığı! Kimse anlam veremedi
Fenerbahçe’de isyan var!
"Enner Valencia Adama Traore ile oynayabilir"
Fenerbahçe'nin sigortası; Kim Min-Jae
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Çaykur Rizespor
05.12.2021 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Feneronline
24 Saat Futbol