Son Eklenen Haberler!
12:16 | Fenerbahçe'yi zirveye ortak eden 13 puanın sırrı        -        12:12 | Fenerbahçe'den UEFA'ya dava sinyali!        -        12:10 | Vitor Pereira'dan Enner Valencia kararı!        -        12:08 | Fenerbahçe'de zirve yolu deplasmandan geçiyor        -        12:07 | Hollanda'dan Ferdi Kadıoğlu hamlesi        -        12:07 | Vitor Pereira: Güçlü ruhumuzu gösterme zamanı        -        12:07 | Serdar Dursun: Belki ileride Hamburg'a giderim        -        13:25 | Vitor Pereira tarihe geçti! İşte nedeni        -        12:54 | Mesut Özil Fenerbahçe'de özüne döndü! En çok koşan ve...        -        12:51 | Süper Lig'de şampiyonluk oranları güncellendi!
"1 puan beni asla mutlu etmez"
12.09.2021 - 21:07
Editör:

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, Sivasspor maçını değerlendirdi.

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, 1-1 sona eren Sivasspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

"Zorlu bir maçtı. Diğer maçlarda olduğu gibi takım ruhunu sahada gösterebildik. Savaştık, koştuk, bastık. Yine de problemlerimiz vardı. Gelenler, sakatlıktan dönenler vardı. Milli takımdan dönenler de vardı, nasıl döndüklerini bilmiyorduk. Bu oyuncularımızın kaynaşmasını sağlamamız için kısıtlı zamanımız vardı. Çok fazla bilinmeyen vardı. Maç içinde bazı problemler yaşadık. Bütün hatalarımızdan ders çıkarmaya çalışacağız. Maçta kırılma anları vardı. Çok fazla oyun durdu sakatlıklar ve yere yatanlar nedeniyle. Geçtiğimiz maçlarda gösterdiğimiz bazı olumlu şeyleri gösteremedik."

"Taraftarlarımız fantastikti. Bugün onlara 3 puan veremedik. Sakatlıkların durumuna bakmalıyız. 1 puan beni mutlu etmiyor. Her maç 3 puan isterim. Ancak takımımın gösterdiği ruhtan ötürü mutluyum. Kazanmak mümkün olmadı maalesef ama takımın gösterdiği ruh mutluluk verici. Dinleneceğiz, çalışacağız ve bir sonraki maçımıza bakacağız.

"Herkes maçı izledi. Yüksek ritmde oynatmaya çalışıyorum takımı. Diğer takımlar istediği gibi oynayabilir ama hakemler oyunu korumalı, bu kadar durmasına izin vermemeli. Ben bunları bahane göstermem. Kazanmamız gerekiyordu."


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
Vitor Pereira
Fenerbahçe
Diğer Haberler
Fenerbahçe'yi zirveye ortak eden 13 puanın sırrı
Fenerbahçe'den UEFA'ya dava sinyali!
Vitor Pereira'dan Enner Valencia kararı!
Fenerbahçe'de zirve yolu deplasmandan geçiyor
Hollanda'dan Ferdi Kadıoğlu hamlesi
Vitor Pereira: Güçlü ruhumuzu gösterme zamanı
Serdar Dursun: Belki ileride Hamburg'a giderim
Vitor Pereira tarihe geçti! İşte nedeni
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Feneronline
24 Saat Futbol