Son Eklenen Haberler!
18:22 | Fenerbahçe ve Galatasaray'ın rakipleri belli oldu        -        18:21 | Vitor Pereira kenarda Obradovic gibi!        -        18:14 | Vitor Pereira'nın mutlaka transfer istediği 3 bölge!        -        18:13 | Sinan Gümüş'e 4 teklif birden        -        18:13 | Vitor Pereira: 'Liderim sensin Mesut!'        -        11:12 | Fenerbahçe'de son dakika! 5 ayrılık birden...        -        11:11 | Avrupa kupalarında play-off kuraları yarın çekilecek        -        11:10 | Son dakika: Fenerbahçe'nin eski aşkı alevlendi! Samuel Kalu atağı        -        11:06 | Erdem Can, NBA Yaz Ligi'nde görev yapacak        -        22:21 | Miha Zajc parlamaya devam ediyor! Yine attı...
Luiz Gustavo'nun menajerinden Marsilya açıklaması
22.06.2021 - 15:04
Editör:

Fenerbahçe'nin orta saha oyuncularından Luiz Gustavo'nun menajeri, Marsilya iddiaları üzerine konuştu.

Fenerbahçe'de geride kalan sezonun sonlarına doğru gözden düşen Luiz Gustavo'nun eski takıma Marsilya döneceği iddia edilirken, flaş bir açıklama geldi.

Sarı-lacivertli takımın, 33 yaşındaki futbolcuyu minimum 4 milyon euroya satmak istediği gazetelerde yer alırken, bu haberler Marsilya taraftarlarını heyecanlandırdı. Marsilya taraftarında özel bir yeri olan Gustavo'nun Fransa'ya dönme ihtimali sıkça gündeme gelirken, menajeri açıklama yaptı.

"MARSİLYA İLE KONUŞMADIK"

Luiz Gustavo'nun menajeri Roger Wittmann "Taraftarların ve gazetecilerin bu haberler ilgisini çekiyor ancak bir söylenti hakkında yorum yapmak istemiyorum. Luiz Gustavo'nun Marsilya'da güzel anılar bıraktığını ve taraftarların onu çok sevdiğini biliyorum. Ancak sadece söylentiler üzerine konuşamayız. Marsilya, Luiz Gustavo için beni aradığı gün her şey farkı olur. Fakat şu an bunun hakkında konuşmanın anlamı yok." dedi.

2019'dan bu yana Fenerbahçe forması giyen, önümüzdeki ay 34 yaşına girecek Gustavo'nun 30 Haziran 2023'e kadar sözleşmesi bulunuyor.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
gustavo
menajer
aciklama
Diğer Haberler
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın rakipleri belli oldu
Vitor Pereira kenarda Obradovic gibi!
Vitor Pereira'nın mutlaka transfer istediği 3 bölge!
Sinan Gümüş'e 4 teklif birden
Vitor Pereira: 'Liderim sensin Mesut!'
Fenerbahçe'de son dakika! 5 ayrılık birden...
Avrupa kupalarında play-off kuraları yarın çekilecek
Son dakika: Fenerbahçe'nin eski aşkı alevlendi! Samuel Kalu atağı
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Feneronline
24 Saat Futbol