Son Eklenen Haberler!
03:48 | Fenerbahçe'de en uzun şampiyonluk özlemi        -        03:45 | Attila Szalai: 'Elimizden geleni yaptık'        -        03:42 | Pelkas: 'Birlik olarak kalmaya devam etmeliyiz'        -        03:41 | Osayi-Samuel: 'Hayal kırıklığı yaşıyoruz'        -        23:18 | Emre Belözoğlu: 'Başarısız olduk'        -        22:56 | Fenerbahçe'de 6 hafta sonra Altay Bayındır kaleyi devraldı        -        22:42 | Hes Kablo Kayserispor 1-2 Fenerbahçe        -        22:40 | Fenerbahçe Beko yarı finalde        -        11:50 | Oliver Bierhoff'tan Mesut Özil itirafı! 'Ona mesaj attım...'        -        11:49 | Fenerbahçe'ye piyango! İngilizler ayrılığı duyurdu, artık bedava...
Naklen yayın ihalesini Ilıcalı ile Saran’a verecek…
15.04.2021 - 13:17
Editör:

TFF naklen yayın ihalesi için futbol ihale komisyonunu açıkladı. Komisyonda, TFF’nin yanı sıra Kulüpler Birliği Vakfı'nı temsilen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kasımpaşa Yönetim Kurul Üyesi Fatih Saraç, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil yer aldıyor..

TFF; BeinSports ile devam etmek istiyor. Bir önceki yayın için anlaşma 500 milyon dolar’dan yapılmasına rağmen kulüplerin kasasına 350 milyon dolar girdi. Son dönemde BeinSports sürekli olarak ödeme planlarında sorun çıkardı.

Bir sonraki yayıncı için görüşmeler devam ediyor. Gelen bilgilere göre maçları bir konsorsiyum almak istiyor. Konsorsiyuma yerli bir telekom firması, yabancı, yerli ve internet yayıncıları… gelen bilgilere göre konsorsiyumda yerli TV ortağı olarak Saran TV, dijital ortağı olarak Acun Dijital, telefon üzerinden yayın hakları için Turkcell olarak öne çıktı. Bu konsorsiyum kendilerine İngiliz Sky Sports, ABD’li Fox Sports, Gol TV, ESPN, Çinli CCTV ve Arap El Cezire Sports’u ortak olarak almak için çalışıyor.

Futbol ihale komisyonunda kulüpleri temsilen yer alan Koç’un özellikle büyük yatırımcı olması beklenen yabancı ortağı ikna etme konusunda etkili olması bekleniyor. (Fotospor)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
acun ilicali
sadettin saran
ali koc
yayin ihalesi
Diğer Haberler
Fenerbahçe'de en uzun şampiyonluk özlemi
Attila Szalai: 'Elimizden geleni yaptık'
Pelkas: 'Birlik olarak kalmaya devam etmeliyiz'
Osayi-Samuel: 'Hayal kırıklığı yaşıyoruz'
Emre Belözoğlu: 'Başarısız olduk'
Fenerbahçe'de 6 hafta sonra Altay Bayındır kaleyi devraldı
Hes Kablo Kayserispor 1-2 Fenerbahçe
Fenerbahçe Beko yarı finalde
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol