Son Eklenen Haberler!
23:54 | Fenerbahçe, Allahyar'ı Hull City'e sattı!        -        23:53 | Fenerbahçe Beko 84 - 73 Bahçeşehir Koleji        -        23:52 | Fenerbahçe'nin asist makinesi Enner Valencia        -        13:14 | Fenerbahçe'den Novak ve Serdar Aziz açıklaması        -        12:42 | Fenerbahçe için Haris Seferovic bombası! Resmi temas...        -        12:41 | Markel Starks, Fenerbahçe Beko’da        -        12:35 | Fenerbahçe, deplasmanda tam 20 puan kaybetti        -        03:03 | Saint-Etienne, Fenerbahçe'den Marcel Tisserand ile ilgileniyor        -        03:03 | Berke Özer sosyal medya hesaplarını kapattı        -        19:06 | İsmail Kartal'dan Sivasspor maçı sonrası transfer açıklaması!
Adresi Fenerbahçe!
09.01.2016 - 10:12
Editör:

Fenerbahçe'nin sezon başında gündeme aldığı 'Sırp Messi' için uzun süredir Partizan ile temasta olan Fenerbahçe bu transfer için çok rahat.

Fenerbahçe'nin sezon başında gündeme aldığı 'Sırp Messi' için Galatasaray da devreye girdi. Ancak uzun süredir Partizan ile temasta olan Sarı-Lacivertliler rahat: Türkiye'ye gelirse adresi Fenerbahçe.


Transfer piyasasında yıllardır karşı karşıya gelen Türk futbolunun iki devi Fenerbahçe ve Galatasaray, bu kez Andrija Zivkovic için birbirlerine rakip oldu. Sarı-Lacivertliler, 19 yaşındaki futbolcu için sezon başında devreye girmiş, Aziz Yıldırım bu transfer için Sırbistan’a gitmişti. Fenerbahçe o dönemde transferi bitirmese de hem futbolcuyla hem de kulübü Partizan ile temasta kalmayı sürdürdü.

Yıldırım, Belgrad’a gidebilir

Uzun süredir Partizan ile iletişim halinde olan Sarı-Lacivertliler, “Biz bu transferde epey yol katettik ve avantajlı durumdayız. Eğer Zivkovic, kariyerini Türkiye’de sürdürme kararı alırsa adresi Fenerbahçe olacak” görüşünde. Partizan ile görüşmeler de halen devam ediyor. Sırp ekibiyle anlaşma sağlanması halinde, gerekirse Aziz Yıldırım bir kez daha bizzat Belgrad’a gidip bu transferi tamamlayacak.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
Zivkovic
Adresi Fenerbahçe
Partizan
Transfer
Diğer Haberler
Fenerbahçe, Allahyar'ı Hull City'e sattı!
Fenerbahçe Beko 84 - 73 Bahçeşehir Koleji
Fenerbahçe'nin asist makinesi Enner Valencia
Fenerbahçe'den Novak ve Serdar Aziz açıklaması
Fenerbahçe için Haris Seferovic bombası! Resmi temas...
Markel Starks, Fenerbahçe Beko’da
Fenerbahçe, deplasmanda tam 20 puan kaybetti
Saint-Etienne, Fenerbahçe'den Marcel Tisserand ile ilgileniyor
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Feneronline
24 Saat Futbol