Son Eklenen Haberler!
12:13 | Mesut Özil hangi maçları kaçıracak? Beşiktaş derbisine...        -        11:52 | Dört büyüklerin dört gözle beklediği imza atılıyor        -        11:50 | Khabib Nurmagomedov: ‘Fenerbahçe’den teklif aldım’        -        11:47 | Süper Lig'de haftanın hakemleri açıklandı!        -        00:17 | Fenerbahçe'de Mesut Özil şoku!        -        00:15 | Selahattin Baki'den Galatasaray mesajı: 'Cevap vereceğiz'        -        00:12 | Erol Bulut: 'Atamayınca sıkıntı yaşıyorsunuz'        -        00:10 | Enner Valencia: 'Kendimizi geliştirmeliyiz'        -        00:09 | Altay Bayındır: 'Hiçbir şey bitmiş değil'        -        00:07 | Samatta: 'Biz inanıyoruz, taraftar da inansın'
Maicon ve Falcao Açıklaması
07.10.2015 - 14:12
Editör:

Bugün tarihli Fanatik Gazetesi ve Takvim Gazetesi'nde yer alan Maicon ve Falcao transferi haberleri için SPK'ya şikayet ettiğini duyurdu.

Bugün tarihli Fanatik Gazetesi ve Takvim Gazetesi'nde yer alan Maicon ve Falcao transferi haberleri için SPK'ya şikayet ettiğini duyurdu.

Bugün tarihli Fanatik Gazetesi’nde yer alan bir haberde, kulübümüzün Ocak ayı transfer dönemi için Porto’nun futbolcularından Maicon ile anlaştığı yönünde asılsız iddialar yazılmıştır. Kulüp olarak Fanatik Gazetesi’ne yetki verdiğimizi ve bizim için gerekli bedeli ödeyip bahsi geçen oyuncuyu takımımıza transfer etmelerini bekliyoruz.

Aynı şekilde Fotomaç Gazetesi’nde yer alan habere göre devre arasında kulübümüzün Falcao’yu transfer edeceği iddia edilmiştir. Falcao forvet pozisyonunda oynadığına göre, biz teknik heyet ve yönetim olarak böyle bir transferi düşünmüyoruz. Ancak Fotomaç Gazetesi, bu oyuncunun bedelini ödeyip getirecekse ona da aynı yetkiyi veriyoruz.

Son olarak Takvim Gazetesi’nde ise Caceres ile ilgili transfer haberi yalandır. Bu oyuncuyla ilgili herhangi bir transfer planlamamız bulunmamaktadır.

Daha önce olduğu gibi bugün ve bundan sonra da bu tür doğru olmayan transfer haberleri için ilgili basın kuruluşlarını SPK’ya şikâyet ettiğimizin bilinmesini kamuoyuna duyururuz.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
Maicon
Falcao
Spk
Sikayet
Diğer Haberler
Mesut Özil hangi maçları kaçıracak? Beşiktaş derbisine...
Dört büyüklerin dört gözle beklediği imza atılıyor
Khabib Nurmagomedov: ‘Fenerbahçe’den teklif aldım’
Süper Lig'de haftanın hakemleri açıklandı!
Fenerbahçe'de Mesut Özil şoku!
Selahattin Baki'den Galatasaray mesajı: 'Cevap vereceğiz'
Erol Bulut: 'Atamayınca sıkıntı yaşıyorsunuz'
Enner Valencia: 'Kendimizi geliştirmeliyiz'
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol