Son Eklenen Haberler!
18:48 | Erol Bulut'tan Fenerbahçe için yeni açıklama        -        18:45 | Alex'in Fenerbahçe'de en unutamadığı 5 anısı!        -        12:11 | Fenerbahçe'de testler negatif!        -        12:06 | Erol Bulut Fenerbahçe için gemileri yaktı! Tazminatsız...        -        12:05 | Zeljko Obradovic’e karar vermesi için süre tanındı        -        11:58 | Fenerbahçe'de futbolcular "Türkiye Kupası"nı düşünüyor        -        11:56 | Nuri Şahin için resmi açıklama        -        11:55 | Murat Sağlam’ın güveni tam        -        11:54 | Fenerbahçe Serkan Reçber'le anlaştı iddiası        -        11:53 | Miha Zajc veda için geri sayımda, takım arıyor
Olay manşeti atanlar ifade verdi!
28.05.2015 - 02:24
Editör:

Tribünlerde dağıtılan ve manşetinde Emre Belözoğlu'nun hedefte gösterildiği fotoğrafının yer aldığı yerel gazetenin editörleri savcılıkta ifade verdi.

Tribünlerde dağıtılan ve manşetinde Emre Belözoğlu'nun hedefte gösterildiği fotoğrafının yer aldığı yerel gazetenin editörleri savcılıkta ifade verdi.

Spor Toto Süper Lig’in 32. haftasında oynanan Mersin İdmanyurdu-Fenerbahçe maçında tribünlerde dağıtılan ve manşetinde Emre Belözoğlu’nun hedefte gösterildiği fotoğrafın yer aldığı yerel gazetenin editörleri, savcılıkta ifade verdi.

Mersin Stadyumu’nda oynanan karşılaşma öncesinde statta dağıtılan “Paskolik” gazetesinin editörleri Esat Durak ile Ali Şanlı, 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Yönelik Kanun kapsamında açılan soruşturma nedeniyle Mersin Adliyesi’ne gelerek savcılıkta ifade verdi.

Durak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şiddet yanlısı bir gazete olmadıklarını, konunun medyaya yansımasıyla yanlış anlaşılmaların meydana geldiğini söyledi.

Fenerbahçe’yi ve Emre Belözoğlu’nu hedef almak gibi bir düşüncelerinin olmadığını vurgulayan Durak, “Yaşanan olaydan dolayı üzüntü duyduk. Maalesef olayın medyada büyütülmesiyle bu ihbar kabul edildi, biz de soruşturmayla ilgili gelip ifade verdik” dedi.

Durak, her alanda olduğu gibi sporda da barıştan yana olduklarını ifade ederek, şöyle konuştu:

“Biz bugüne kadarki bütün yayınlarımızda sporda kardeşlik ve barıştan yana olduk. Bunu Fenerbahçe’ye yönelik yapılan saldırılarda da apaçık gösterdik. Bizim ne Fenerbahçe’yi ne de Emre kardeşimizi hedef göstermemiz gibi bir şey söz konusu olamaz. Bugüne kadar spor medyasında çok sayıda ve bizimkinden daha ağır manşetler oldu. Bunları da ifademizde anlattık. Daha önce de söylediğimiz gibi biz, sporun kardeşlik, barış ve heyecan ölçülerinde yapılması taraftarıyız.”

Mersin Stadyumu’nda oynanan Mersin İdmanyurdu-Fenerbahçe karşılaşması öncesinde dağıtılan yerel Paskolik gazetesinin manşetinde Mersin İdmanyurdu oyuncusu Nakoulma elinde silahla, Emre Belözoğlu da hedefte gösterilmişti.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
Emre Belözoglu
Manset
ifade
Diğer Haberler
Erol Bulut'tan Fenerbahçe için yeni açıklama
Alex'in Fenerbahçe'de en unutamadığı 5 anısı!
Fenerbahçe'de testler negatif!
Erol Bulut Fenerbahçe için gemileri yaktı! Tazminatsız...
Zeljko Obradovic’e karar vermesi için süre tanındı
Fenerbahçe'de futbolcular "Türkiye Kupası"nı düşünüyor
Nuri Şahin için resmi açıklama
Murat Sağlam’ın güveni tam
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Kayserispor
12.06.2020 | 21:45
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol