Son Eklenen Haberler!
22:32 | Erol Bulut: 'Hücum anlamında yetersiziz'        -        22:30 | Luiz Gustavo: 'İstediğimiz sonuç, kesinlikle bu değildi!'        -        22:27 | Filip Novak: 'Zaman gerekiyor'        -        22:21 | Mauricio Lemos: 'Daha ligin başındayız, düzelteceğiz'        -        22:20 | Fenerbahçe 0-0 Hatayspor        -        11:22 | Fenerbahçe'de artık her şey golcüler için!        -        11:15 | Fenerbahçe'nin Nazım Sangare ve Gökhan Gönül planı        -        11:13 | Altı süvarili Kanarya! Fenerbahçe’nin savunma sağlamda…        -        11:10 | Dirar için gelen teklifler değerlendirmeye alındı        -        11:07 | Max Kruse, Fenerbahçe'den neden ayrıldığını açıkladı
Milli Takım'a alınmayan Egemen'den mesaj
27.03.2015 - 11:17
Editör:

A Milli Takım kadrosuna çağırılmayan Fenerbahçeli Egemen Korkmaz açıklamada bulundu.

A Milli Takım kadrosuna çağırılmayan Fenerbahçeli Egemen Korkmaz açıklamada bulundu.

Euro 2016 yolunda sıkıntılı bir süreçten geçen Türkiye, Cumartesi günü Hollanda deplasmanında çok kritik bir maça çıkmaya hazırlanırken, Egemen Korkmaz'ın neden kadroya alınmadığı tartışmaları henüz dinmiş değil. Semih Kaya'nın sakatlığı, Ömer Toprak'ın ret cevabı Fatih Terim'in seçeneklerini kısıtlasa da tecrübeli teknik adam Egemen'i çağırmak yerine hafif sakatlıkları bulunan Ersan Gülüm, Serdar Aziz ve Hakan Balta'yla yola devam etmeyi tercih etti. Dizinden yaşadığı sakatlık nedeniyle yaklaşık 9 ay sahalardan uzak kalan, ancak forma giymeye başladıktan sonra Fenerbahçe'nin en iyisi olan Egemen bu tartışmaların uzağında kalmaya çalışsa da gönlündeki Milli Takım hasretini bastırmakta zorlanıyor.

Koşa koşa giderim

En son Abdullah Avcı döneminde, 16 Ekim 2012'de 3-1 kaybettiğimiz Macaristan maçında forma giyen Egemen Korkmaz hemen ardından Türkiye'de oynanan rövanşta da kadrodaydı ancak görev alamadı. Son 23 maçta ay-yıldızlı formadan uzak kalan Egemen'in yakın çevresiyle yaptığı sohbetlerde, "Abdullah Hocayla tartışma yaşamışım. Bu nedenle çağırılmıyormuşum. Böyle bir şey yok. Ben görev aldığım hiçbir takımda hocalarıma karşı bir saygısızlıkta bulunmadım. Hele ki, Milli Takım'da! Neden çağırılmadığımı bilmiyorum. Ama kimseye de kırgın değilim. Ay-yıldızlı formayı giymek şereftir, milli görevdir. Ne zaman bana ihtiyaç duyulursa koşa koşa giderim. Aksini mümkün değil" dediği öğrenildi.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
Egemen Korkmaz
Aciklama
Milli Takim
Diğer Haberler
Erol Bulut: 'Hücum anlamında yetersiziz'
Luiz Gustavo: 'İstediğimiz sonuç, kesinlikle bu değildi!'
Filip Novak: 'Zaman gerekiyor'
Mauricio Lemos: 'Daha ligin başındayız, düzelteceğiz'
Fenerbahçe 0-0 Hatayspor
Fenerbahçe'de artık her şey golcüler için!
Fenerbahçe'nin Nazım Sangare ve Gökhan Gönül planı
Altı süvarili Kanarya! Fenerbahçe’nin savunma sağlamda…
Gelecek maçımız
Galatasaray
Fenerbahçe
27.09.2020 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol