Son Eklenen Haberler!
21:23 | Lazio, Vedat Muriqi için İstanbul'da!        -        13:51 | Merak edilen soru cevap buldu! Yıldız isim transfer oluyor mu?        -        13:49 | Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'        -        13:48 | Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı        -        13:47 | Fenerbahçe'de ayrılık! Ömer Çakı ayrılığını açıkladı        -        11:09 | 1 satıp 2 alacak        -        11:08 | Fenerbahçe'de rakamlar 'doğru transfer' diyor!        -        10:33 | Erol Bulut oyun sistemini değiştiriyor        -        10:29 | Mehmet Ekici ile yollar ayrılıyor        -        20:03 | Fenerbahçe Barış Sungur transferini açıkladı
Milli Takım'a alınmayan Egemen'den mesaj
27.03.2015 - 11:17
Editör:

A Milli Takım kadrosuna çağırılmayan Fenerbahçeli Egemen Korkmaz açıklamada bulundu.

A Milli Takım kadrosuna çağırılmayan Fenerbahçeli Egemen Korkmaz açıklamada bulundu.

Euro 2016 yolunda sıkıntılı bir süreçten geçen Türkiye, Cumartesi günü Hollanda deplasmanında çok kritik bir maça çıkmaya hazırlanırken, Egemen Korkmaz'ın neden kadroya alınmadığı tartışmaları henüz dinmiş değil. Semih Kaya'nın sakatlığı, Ömer Toprak'ın ret cevabı Fatih Terim'in seçeneklerini kısıtlasa da tecrübeli teknik adam Egemen'i çağırmak yerine hafif sakatlıkları bulunan Ersan Gülüm, Serdar Aziz ve Hakan Balta'yla yola devam etmeyi tercih etti. Dizinden yaşadığı sakatlık nedeniyle yaklaşık 9 ay sahalardan uzak kalan, ancak forma giymeye başladıktan sonra Fenerbahçe'nin en iyisi olan Egemen bu tartışmaların uzağında kalmaya çalışsa da gönlündeki Milli Takım hasretini bastırmakta zorlanıyor.

Koşa koşa giderim

En son Abdullah Avcı döneminde, 16 Ekim 2012'de 3-1 kaybettiğimiz Macaristan maçında forma giyen Egemen Korkmaz hemen ardından Türkiye'de oynanan rövanşta da kadrodaydı ancak görev alamadı. Son 23 maçta ay-yıldızlı formadan uzak kalan Egemen'in yakın çevresiyle yaptığı sohbetlerde, "Abdullah Hocayla tartışma yaşamışım. Bu nedenle çağırılmıyormuşum. Böyle bir şey yok. Ben görev aldığım hiçbir takımda hocalarıma karşı bir saygısızlıkta bulunmadım. Hele ki, Milli Takım'da! Neden çağırılmadığımı bilmiyorum. Ama kimseye de kırgın değilim. Ay-yıldızlı formayı giymek şereftir, milli görevdir. Ne zaman bana ihtiyaç duyulursa koşa koşa giderim. Aksini mümkün değil" dediği öğrenildi.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
Egemen Korkmaz
Aciklama
Milli Takim
Diğer Haberler
Lazio, Vedat Muriqi için İstanbul'da!
Merak edilen soru cevap buldu! Yıldız isim transfer oluyor mu?
Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'
Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı
Fenerbahçe'de ayrılık! Ömer Çakı ayrılığını açıkladı
1 satıp 2 alacak
Fenerbahçe'de rakamlar 'doğru transfer' diyor!
Erol Bulut oyun sistemini değiştiriyor
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol