Son Eklenen Haberler!
11:42 | Ersun Yanal: 2'de 2 yapalım lider olalım!        -        11:41 | Ozan'dan itiraf: İhale bana kaldı        -        11:40 | Ersun Yanal'a mesaj: "Şampiyonluk yoksa imza da yok"        -        11:39 | Fenerbahçe'de Max Kruse belirsizliği        -        11:38 | Zanka ve Ferdi Kadıoğlu milli takımda coştu        -        11:38 | Fenerbahçe Moses'ı göndererek onu alıyor        -        11:37 | Ersun Yanal, Tolgay Arslan'ı da gözden çıkardı        -        11:36 | Ersun Yanal'a göre şampiyonluğu engelleyecek neden        -        11:35 | Jailson: Göreve hep hazırım!        -        11:34 | Eljif Elmas: 'Fenerbahçe'de daha çok zorlandım'
Aziz Yıldırım'dan özel mesaj
30.11.2014 - 15:08
Editör:

Flaş bir açıklama yapıp, "Bir dönem daha görevde kalıp, başkanlığı bırakacağım" diyen Aziz Yıldırım, kendisinden sonra koltuğa oturmak ...

Flaş bir açıklama yapıp, "Bir dönem daha görevde kalıp, başkanlığı bırakacağım" diyen Aziz Yıldırım, kendisinden sonra koltuğa oturmak isteyenlere de "Hazırlıklarınıza şimdiden başlayın" mesajı yolladı.

Fenerbahçe Başkanlığı'nı 1998 yılından bu yana yürüten ve kulüp tarihinin en uzun süre görevde kalan başkanı olan Aziz Yıldırım'ın, "Bir dönem daha görevde kalıp, başkanlığı bırakacağım" açıklaması gündeme damga vurdu. 2015 Mayıs'ta yapılacak olağan genel kurulda da seçilmesine kesin gözüyle bakılan ve bu ihtimalin gerçekleşmesi halinde görev süresi 2018 Mayıs'ta sona erecek olan Yıldırım, başkanlığı düşünenlere mesajlar verdi. 17 yıllık görev döneminde en fazla mesai harcadıklarından olan '1 Milyon Üye Projesi'ne çok önem veren Fenerbahçe Başkanı, kendisinden sonra geleceklere de, "Şimdiden çalışmalara başlayın" mesajı vererek, benzer projeler üretmeleri tavsiyesinde bulundu.

'Göreve hazır gelin'

Yıldırım, "Fenerbahçe'ye çağ atlatacağına inanan, kulübü bulunduğu yerden daha ileriye götürecek olanların proje çalışmalarına, idari ve mali hamlelerine şimdiden başlaması lazım. Zaman çabuk geçiyor. Göreve gelecek olanların koltuğa oturduklarında her anlamda hazır olmaları gerekiyor. Avrupalılar'la rekabet koşullarının her geçen gün daha da zorlaştığı bu dönemde, kurumsal yapının sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için çok çalışmak gerekiyor. Bu nedenle Fenerbahçe'yi idare etmeye niyetlenen kişilerin bugünden düğmeye basması şart" diyerek, 2018'de seçime girmeyi planlayan adaylara ilk uyarısını yapmış oldu.

20 yılı doldurmuş olacak

2018'e kadar görevde kaldığı takdirde 'Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı' sıfatıyla 20. yılını tamamlayacak olan Aziz Yıldırım, Türk futbol tarihinde aralıksız olarak en uzun süre başkanlık yapmış spor adamı olarak tarihe geçecek. Yıldırım'ın bu rekorunun ne Fenerbahçe'de ne de bir başka kulüpte kırılması imkansız görünüyor.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
Aziz Yildirim
baskanlik
aciklama
Diğer Haberler
Ersun Yanal: 2'de 2 yapalım lider olalım!
Ozan'dan itiraf: İhale bana kaldı
Ersun Yanal'a mesaj: "Şampiyonluk yoksa imza da yok"
Fenerbahçe'de Max Kruse belirsizliği
Zanka ve Ferdi Kadıoğlu milli takımda coştu
Fenerbahçe Moses'ı göndererek onu alıyor
Ersun Yanal, Tolgay Arslan'ı da gözden çıkardı
Ersun Yanal'a göre şampiyonluğu engelleyecek neden
Gelecek maçımız
Yeni Malatyaspor
Fenerbahçe
24.11.2019 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2019 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol