Son Eklenen Haberler!
09:36 | Fenerbahçemizin muhtemel ilk 11'i        -        09:37 | Fenerbahçe'nin rakibi Hull City        -        09:35 | Fenerbahçe'nin orta saha planı büyük: Mateo Kovacic        -        22:04 | Fenerbahçe'den forvete yeni hamle        -        21:56 | Allan Saint-Maximin resmen Fenerbahçe'de! İşte sözleşme detayları        -        21:52 | İsmail Kartal'dan kalp krizi geçirdiği iddialarına yalanlama        -        21:51 | Fenerbahçe'den Manchester United'a ret        -        09:22 | Oğuz Aydın transferindeki gerçek ortaya çıktı        -        00:25 | Fenerbahçe'den Galatasaray'a Oğuz Aydın göndermesi!        -        00:18 | Fenerbahçe kiralık transferi KAP'a bildirdi
Fenerbahçe'de Mourinho etkisi! Herkes ekstra çalışıyor
16.06.2024 - 10:12
Editör:

Fenerbahçe'de Mourinho etkisi futbolculara da yansıdı. Yeni transferlerle kadronun daha da güçleneceğini düşünen birçok isim formayı kapmak için çalışmalara erken başlarken, herkes Portekizli çalıştırıcının gözüne girmek için ekstra çaba harcıyor.

Fenerbahçe'de tüm gözler takımın sağlık kontrolünden geçeceği 22 Haziran'a çevrildi. Teknik Direktör Jose Mourinho ise ayın 20'sinde göreve başlayacak. Portekizli teknik direktör Avrupa Şampiyonası'nda maçları takip ederken, sarı-lacivertli futbolculara da daha Türkiye'ye gelmeden etki etmeye başladı.

FORMA ARTIK ÇOK KIYMETLİ

Oyuncuların birçoğu tecrübeli çalıştırıcının gözüne girmek için çalışmalarına erken başladı. Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi adeta rekabet tavan yapacak. Formayı almak için daha çok çalışmaları gerektiğini düşünen futbolcular adeta performanslarını iki katına yükseltmeyi düşünüyor. Özellikle Başkan Ali Koç'un 'Fenerbahçe tarihinin en güçlü kadrosunu oluşturacağız' açıklamasının ardından formayı almak daha da zorlaştı.

EKSTRA ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

Takıma yeni katılacak isimlerle kadro daha da güçlenecek. Fakat Jose Mourinho'nun gönderilecekler listesine karar vermek için kampı bekleyeceği ve önce her ismi tek tek gözlemleyeceği öğrenildi. Bunu bilen futbolcular Avusturya kampı öncesi çalışmalara erken başlayarak kendini hazır tutmayı amaçlıyor. Önce imzasıyla taraftarı etkisine alan Jose Mourinho, daha İstanbul'a gelmeden futbolcuları da etkisi altına aldı, rekabetin daha hazırlıklar başlamadan zirveye çıkmasını sağladı. (Milliyet)


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
Fenerbahçe
Mourinho
Transfer
Diğer Haberler
Fenerbahçemizin muhtemel ilk 11'i
Fenerbahçe'nin rakibi Hull City
Fenerbahçe'nin orta saha planı büyük: Mateo Kovacic
Fenerbahçe'den forvete yeni hamle
Allan Saint-Maximin resmen Fenerbahçe'de! İşte sözleşme detayları
İsmail Kartal'dan kalp krizi geçirdiği iddialarına yalanlama
Fenerbahçe'den Manchester United'a ret
Oğuz Aydın transferindeki gerçek ortaya çıktı
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    İletişim    Reklam

24 Saat Futbol