Son Eklenen Haberler!
22:47 | Dzeko: "Kazanmak çok önemliydi."        -        22:47 | Dzeko: "Kazanmak çok önemliydi."        -        22:45 | İrfan Can: "Güzel bir gol attığım için mutluyum."        -        22:44 | Fred: "Geri döndüğüm için mutluyum."        -        21:57 | Fenerbahçe küllerinden doğdu!        -        18:59 | İLK 11'İMİZ BELLİ OLDU!        -        10:27 | İrfan Can - taraftar gerginliğinin perde arkası ortaya çıktı        -        20:58 | Ali Koç futbolcularla görüştü        -        01:23 | İsmail Kartal: "Fenerbahçe'ye yakışmayan bir yenilgi aldık"        -        01:20 | Dusan Tadic: Taraftarlarımızdan özür diliyoruz
Uğur Dündar’ın YDK Olağan Toplantısı’nda yaptığı konuşma
29.04.2023 - 11:30
Editör:

Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Uğur Dündar’ın, Kulübümüzün Yüksek Divan Kurulu Nisan ayı Olağan Toplantısı’nda yaptığı konuşma aşağıdaki gibidir:

“Bugün zannediyorum tarihi oturumlarımızdan birini gerçekleştireceğiz. Bu sözlerimin nedenini oturumumuzun akışı içinde hep birlikte göreceğiz ve yaşayacağız.

Dün akşam Fenerbahçe Beko, EuroLeague play-off ikinci maçında birinci sırada bulunan Olympiacos’u mağlup etti. Takımımızı kutluyoruz ve İstanbul’da yapılacak olan iki karşılaşmayı da kazanmasını büyük bir dilek olarak seslendiriyoruz. Bu başarıda payı olan Erkek Basketbol Takımımızın Sorumlusu Sertaç Komsuoğlu’nu ayrıca kutluyoruz.

Fenerbahçe bu sene Dünyanın En Büyük Spor Kulüplerinden biri olduğunu hem kadınlarda hem de erkeklerde EuroLeague şampiyonu olarak kanıtlamış bulunuyor. Bu sene EuroLeague şampiyonu olan Kadın Basketbol Takımımızı, yöneticilerini ve tüm sporcularımızı yürekten alkışlıyoruz.

Futbola gelince gayet güzel başladığımız sezonda Dünya Kupası arasından sonra her takımın yaşayabileceği bir iniş ya da bir duraksama dönemine girdik. Bunu fırsat bilen Türk futbolunun kılcal damarlarına kadar nüfus etmiş bulunan derin yapı Adana Demirspor karşılaşmasından bu yana gözle görülen çok fahiş, inkar edilemeyecek veya spekülasyon olarak nitelendirilemeyecek bir kumpas içine girdi. Bunun son örneğini kendi sahamızda 3-3 berabere kaldığımız İstanbulspor maçında bir kez daha hep birlikte tanık olarak gördük. O karşılaşmanın özeleştirisi teknik olarak yapılabilir ama hakemin nizami golümüzü saymaması, durduk yere VAR’la birlikte rakip takım lehine penaltı üretmesi, kendi penaltımızı görmemesi… Bunların hepsi bu derin yapının Fenerbahçe’ye karşı nasıl dirençli bir saldırı içinde olduğunu gözler önüne serdi. Tahmin ediyorum Başkanımız bu konuda hepimizi bilgilendirecek ve benim sözlerime çok daha netlik kazandıracaktır.”


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
Fenerbahçe
Uğur Dündar
Diğer Haberler
Dzeko: "Kazanmak çok önemliydi."
Dzeko: "Kazanmak çok önemliydi."
İrfan Can: "Güzel bir gol attığım için mutluyum."
Fred: "Geri döndüğüm için mutluyum."
Fenerbahçe küllerinden doğdu!
İLK 11'İMİZ BELLİ OLDU!
İrfan Can - taraftar gerginliğinin perde arkası ortaya çıktı
Ali Koç futbolcularla görüştü
Gelecek maçımız
Beşiktaş
Fenerbahçe
09.12.2023 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    İletişim    Reklam

24 Saat Futbol