Son Eklenen Haberler!
23:45 | Ferdi Kadıoğlu'nun Türkiye'yi seçmesi resmileşti! TFF'den açıklama...        -        23:43 | Miha Zajc transferindeki dolandırıcılık girişiminde flaş gelişme!        -        23:39 | Fenerbahçe kafilesi Sivas'a ulaştı        -        23:38 | Fenerbahçe'de 2 korona vakası!        -        23:37 | Fenerbahçe, Taha Altıkardeş için Bursaspor'la anlaştı        -        23:37 | Fatih Akyel’den şok Daum açıklaması: Beni Daum gönderdi!        -        15:10 | Fenerbahçe'nin Sivasspor kadrosunda 6 eksik        -        11:44 | Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın transfer mirası        -        11:41 | Fenerbahçe'nin jokeri Ferdi Kadıoğlu        -        11:40 | Fenerbahçe'de kaleci fabrikasının son imalatı
Fenerbahçe'de Slaven Bilic sesleri! Haber bekleniyor
04.12.2021 - 11:44
Editör:

Fenerbahçe Yönetimi, Slaven Bilic ile Beijing Guoan Başkanı Zhou Jinhui arasında yapılacak görüşmeyi bekliyor. Buradan çıkacak sonuç, Sarı Lacivertliler’in teknik direktör konusundaki rotasını belirleyecek.

Sarı-Lacivertliler, teknik dirketör değişimine hazırlanıyor. Yönetim, yeni hocayı belirlemek için yoğun çalışma içerisinde. İlk aday olan Slaven Bilic için Fenerbahçe ’nin gözü kulağı Çin’de. Beijing Guoan’ı çalıştıran Slaven Bilic, kulüp başkanı Zhou Jinhui’den yeni yılda sözleşmesinin feshedileceği sözünü almıştı. Sarı-Lacivertliler, 53 yaşındaki çalıştırıcıyla temasa geçerek daha erken ayrılıp ayrılamayacağını sordu.

Bilic’in de bu konuyu görüşmek için Jinhui’den randevu istediği kaydedilmişti. Yönetim, bu toplantıdan çıkacak kararı bekliyor. Eğer Hırvat teknik adam, sözleşmesini feshedebilirse, Fenerbahçe Yönetimi Pereira ve ekibiyle yolları ayırıp takımın başına Bilic’i getirecek.

Bilic olmazsa Farioli

Çin’den olumsuz haber gelmesi halinde ise Sarı-Lacivertliler’in önünde iki seçenek var. İlki, ligin devre arasına kadar Vitor Pereira ile yola devam etmek. Diğeri ise başka bir hocayla temasa geçmek. Bu konudaki ilk aday ise Karagümrük’ün teknik adamı Francesco Farioli. Başkan Süleyman Hurma’dan, İtalyan çalıştırıcı ile görüşme için izin alınmıştı. Bilic’e erken sözleşme feshi için onay çıkmaması halinde Farioli ile ilk görüşmenin yapılması bekleniyor.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
bilic
teknik direktör
Diğer Haberler
Ferdi Kadıoğlu'nun Türkiye'yi seçmesi resmileşti! TFF'den açıklama...
Miha Zajc transferindeki dolandırıcılık girişiminde flaş gelişme!
Fenerbahçe kafilesi Sivas'a ulaştı
Fenerbahçe'de 2 korona vakası!
Fenerbahçe, Taha Altıkardeş için Bursaspor'la anlaştı
Fatih Akyel’den şok Daum açıklaması: Beni Daum gönderdi!
Fenerbahçe'nin Sivasspor kadrosunda 6 eksik
Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın transfer mirası
Gelecek maçımız
Sivasspor
Fenerbahçe
22.01.2022 | 16:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Feneronline
24 Saat Futbol