Son Eklenen Haberler!
23:45 | Ferdi Kadıoğlu'nun Türkiye'yi seçmesi resmileşti! TFF'den açıklama...        -        23:43 | Miha Zajc transferindeki dolandırıcılık girişiminde flaş gelişme!        -        23:39 | Fenerbahçe kafilesi Sivas'a ulaştı        -        23:38 | Fenerbahçe'de 2 korona vakası!        -        23:37 | Fenerbahçe, Taha Altıkardeş için Bursaspor'la anlaştı        -        23:37 | Fatih Akyel’den şok Daum açıklaması: Beni Daum gönderdi!        -        15:10 | Fenerbahçe'nin Sivasspor kadrosunda 6 eksik        -        11:44 | Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın transfer mirası        -        11:41 | Fenerbahçe'nin jokeri Ferdi Kadıoğlu        -        11:40 | Fenerbahçe'de kaleci fabrikasının son imalatı
Fenerbahçe'de orta sahanın terminatörü Miguel Crespo
01.12.2021 - 11:21
Editör:

Fenerbahçe'nin Portekizli oyuncusu Miguel Crespo, Galatasaray derbisinde galibiyeti getiren golüyle tarihe geçti. Crespo, Göztepe karşısında ise müthiş mücadelesi ve inanılmaz istatistikleriyle orta sahada adeta takımını sırtladı.

Miguel Crespo, Fenerbahçe macerasına pek de iyi başlayamadı. “Bu takımın seviyesinde değil” yorumlarının yapılması için sadece birkaç maçta görev yapması yetti. Ancak 25 yaşındaki oyuncu için Galatasaray derbisinde galibiyeti getiren golü atması, işleri değiştirdi. ‘Gerçek Fenerbahçeli’ olarak tarihe geçen Crespo, Göztepe maçında ise performansını bir üst seviyeye taşıdı. Portekizli futbolcu, Gustavo’nun yokluğunda orta sahada adeta tek başına takımını ayakta tuttu. 90 dakikanın bitiminde 25 yaşındaki futbolcunun ulaştığı istatistikler adeta göz kamaştırdı.

Müthiş rakamlar

Crespo, İzmir deplasmanında rakipleriyle tam 18 ikili mücadeleye girdi! Daha çarpıcı olanı ise bunların tam 15’ini kazanmış olması... Portekizli futbolcu ayrıca 3 hava topu mücadelesinin 2’sinde başarılıydı. 25 yaşındaki oyuncu, top kapma istatistiğinde de inanılmaz rakamlara ulaştı. Miguel Crespo, 4’ü rakipten, 6’sı ise sahipsiz olmak üzere tam 10 top kaptı! Yetmedi, başarılı futbolcu 5 pas arası yaparken, 3 de atak uzaklaştırdı. Crespo ayrıca karşılaşmayı yüzde 83.3 pas isabetiyle tamamladı.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
crespo
veriler
Diğer Haberler
Ferdi Kadıoğlu'nun Türkiye'yi seçmesi resmileşti! TFF'den açıklama...
Miha Zajc transferindeki dolandırıcılık girişiminde flaş gelişme!
Fenerbahçe kafilesi Sivas'a ulaştı
Fenerbahçe'de 2 korona vakası!
Fenerbahçe, Taha Altıkardeş için Bursaspor'la anlaştı
Fatih Akyel’den şok Daum açıklaması: Beni Daum gönderdi!
Fenerbahçe'nin Sivasspor kadrosunda 6 eksik
Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın transfer mirası
Gelecek maçımız
Sivasspor
Fenerbahçe
22.01.2022 | 16:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Feneronline
24 Saat Futbol