Son Eklenen Haberler!
11:55 | Fenerbahçe'de Mert Hakan ve Tisserand geri dönüyor        -        11:44 | Fenerbahçe'de Slaven Bilic sesleri! Haber bekleniyor        -        11:16 | Fenerbahçe'de İrfan yoksa Mesut var        -        11:15 | Fenerbahçe'de Kim Min Jae farkı! Szalai bile yedek        -        11:10 | Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un girişimiyle tarihi adım        -        11:07 | Szalai için resmi teklif geldi        -        11:04 | Vitor Pereira: Bize düşen kayıpsız ilerlemek        -        11:03 | Fenerbahçe'de Kim Min-Jae takımla, İrfan Can ve Mert Hakan takımdan ayrı çalıştı        -        11:02 | Fenerbahçe'de büyük problem! Hücum sendromu        -        22:20 | Fenerbahçe'de Mert Hakan Yandaş gelişmesi
Fenerbahçe'de Erol Bilecik'ten Ali Şansalan'a tepki
17.10.2021 - 23:04
Editör:

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik, Trabzonspor maçının hakemi Ali Şansalan'a tepki gösterdi.

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik, Trabzonspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmadaki hakem kararları hakkında konuşan Erol Bilecik "Bu akşam bizim için, Fenerbahçe camiası için kabul edilemez bir akşam. Maçın 23. dakikasına kadar bakılınca, 1-0 önde giden muazzam bir takımımız var. Bu şekilde gitseydi, hakemin herhangi bir müdahalesi olmasaydı, adaletli şekilde devam eden bir maç olsaydı, biz bu maçı muhtemelen 2-0 veya 3-0 bitirmiş olabilirdik. 23. dakikaya geldiğimiz zaman hakikaten 22 kişilik maç 22 kişi devam etti. Biz 10 kişi kaldık, diğer takım 12 kişi devam etti. Bütün kabul edilemez dediğimiz noktanın temel unsuru Sayın Hakem Bey. Hakeme bakıldığı zaman sadece sahada oynayan futbolcuların emekleri katletilmedi. Bütün camianın, teknik kadronun, yönetim kurulunun emekleri katledildi. Esefle kınıyoruz. Bunu hiçbirimiz hak etmedik Fenerbahçe camiası olarak. Ben şuna inanmıyorum, Sayın Hakem Bey yastığına kafasını koyduğu zaman nasıl uyuyacak, nasıl vicdanı rahat uyanacak merak ediyorum. Bunu kendisine bırakıyorum. Bu akşam resmen katledilen bir maç vardı. Bunun altını çizmek isterim." dedi.

Erol Bilecik ayrıca "Söyleyecek bir şey yok. 23. dakikadan sonra maç belirgin bir noktada devam etti. Olmayan sarı kartlar verildi." ifadelerini kullandı.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
Erol Bilecik
Trabzonspor
aciklama
Diğer Haberler
Fenerbahçe'de Mert Hakan ve Tisserand geri dönüyor
Fenerbahçe'de Slaven Bilic sesleri! Haber bekleniyor
Fenerbahçe'de İrfan yoksa Mesut var
Fenerbahçe'de Kim Min Jae farkı! Szalai bile yedek
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un girişimiyle tarihi adım
Szalai için resmi teklif geldi
Vitor Pereira: Bize düşen kayıpsız ilerlemek
Fenerbahçe'de Kim Min-Jae takımla, İrfan Can ve Mert Hakan takımdan ayrı çalıştı
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Çaykur Rizespor
05.12.2021 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Feneronline
24 Saat Futbol