Son Eklenen Haberler!
13:08 | Emre’nin başındaki 10 büyük dert! İşi çok zor        -        13:07 | Filip Novak sezon sonu takımdan ayrılıyor        -        13:06 | FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde şampiyon belli olacak        -        01:31 | Fenerbahçe'de Mesut Özil gelişmesi!        -        01:30 | Şike Kumpas Davasında mütalaasını açıklayan savcı 63 sanığın cezalandırılmasını istedi        -        01:28 | Cengiz "Havuzdan çıkalım" dedi ama Koç yeni mimarı oluyor        -        20:43 | Fenerbahçe'ye Gökhan Gönül'den kötü haber        -        20:42 | 'Futbolda sözde şike' davasında savcı mütalaasını verdi        -        13:26 | Volkan Demirel'den Erol Bulut yalanlaması        -        13:25 | Diego Perotti ile yollar ayrılıyor, yeni adresi...
Fenerbahçe'de 14 isimle yollar ayrılacak
26.02.2021 - 09:48
Editör:

Fenerbahçe'de sezon sonunda şimdiden kimlere veda edileceği netleşmeye başladı.

Fenerbahçe’de sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyunculardan hiç birisi gelecek sezon takımda olmauyacak... aslında bu oyunculardan Ömer Faruk’la yola devam edilmesi düşünülüyordu. Ancak o da Fenerbahçe’de gelecek göremediğini iddia ederek, teklifi reddetti. Ömer Beyaz gibi sözleşmesi sona eren genç kaleci Oytun’a da güven vermediği için yol verilecek.

36 yaşına giren Gökhan Gönül ile Papis Cisse’nin sözleşmelerinde de 1’er yıllık opsiyonlar olmasına rağmen kullanılmayacak. Aynen 32 yaşına girecek olan Harun Tekin’e teşekkür edileceği gibi. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Samatta’nın ise kesin satın alma hakkı Fenerbahçe’de. Ancak sarı-lacivertlilerin onu da kullanmak istemiyor.

Şampiyonluk gelse de gidecek 5 isim

Fenerbahçe’de sözleşmesi biten 5 oyuncuyla da yollar ayrılacak. Bu isimlerin dışında şampiyonluk gelse dahi yolların ayrılacağı isimler de belli oldu. Bu isimlerin başında İrfan Can ve Ozan Tufan’ın arkasında 8 numara pozisyonunda 3’üncü ve 4’üncü alternatif olarak Mert Hakan ile Jose Sosa yer alacak. Ayrıca büyük bir fiyasko yaratan Lemos ile müzmin sakat Perotti’nin sözleşmesinin feshedilmesine çalışılacak. Ayrıca takıma herhangi bir katkısı olmayan Sinan Gümüş de gidecek.

Şampiyonluk gelmezse ek olarak 4 isim daha gidecek

Fenerbahçe’de asıl kıyamet ise şampiyonluk gelmezse kopacak... sözleşmeleri biten Gönül, Cisse, Oytun, Harun ve Ömer Beyaz’ın sözleşmeleri yenilenmeyecek. Şampiyonluk gelse de gönderilecek Mert Hakan, Sosa, Lemos, Perotti ve Sinan gönderilecek. En azından çalışılacak. Ancak şampiyon olunamaması durumunda bu isimlere Novak, Samatta, Valencia ve Tisserand isimleri de eklenecek. Şampiyonluk gelmemesi durumunda yolların ayrılacağı isim sayısı 14’ü bulacak. (Fotospor)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
gökhan gönül
transfer
Diğer Haberler
Emre’nin başındaki 10 büyük dert! İşi çok zor
Filip Novak sezon sonu takımdan ayrılıyor
FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde şampiyon belli olacak
Fenerbahçe'de Mesut Özil gelişmesi!
Şike Kumpas Davasında mütalaasını açıklayan savcı 63 sanığın cezalandırılmasını istedi
Cengiz "Havuzdan çıkalım" dedi ama Koç yeni mimarı oluyor
Fenerbahçe'ye Gökhan Gönül'den kötü haber
'Futbolda sözde şike' davasında savcı mütalaasını verdi
Gelecek maçımız
Medipol Başakşehir
Fenerbahçe
18.04.2021 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol