Son Eklenen Haberler!
18:42 | Jose Sosa'dan şampiyonluk açıklamaları: "Bize inanın!"        -        18:40 | Oyunculardan Samatta'ya büyük sürpriz!        -        18:40 | Attila Szalai'den çarpıcı açıklamalar! "Kendimi Lugano'ya benzetiyorum"        -        18:36 | Fenerbahçe’de Caner Erkin, Luiz Gustavo ve İrfan Can kararı        -        18:34 | Aaron Boupendza Fenerbahçe'de! Hatayspor'a eşi benzeri görülmemiş teklif        -        15:33 | Diego Perotti: 'Yakında geri döneceğim!'        -        10:33 | Fenerbahçe'de Caner Erkin kararı sonrası sürpriz görüşme! Gökhan Gönül...        -        10:32 | FIFA'nın oylamasında Alex, Hagi'yi geçti        -        10:31 | Fenerbahçe'de Luiz Gustavo Antalya maçına yetişecek mi?        -        10:31 | Erol Bulut: 'Kadıköy'deki 7 maçı da kazanabiliriz'
Arteta: Yolunda gitmeyen işleri ertelememelisiniz
23.01.2021 - 12:26
Editör:

Arsenal Menajeri Mikel Arteta, takımdan ayrılan Mesut Özil ile Sokratis'in durumlarını 'hata' olarak nitelendirirken kulübün bundan ders çıkarması gerektiğini ifade etti.

Arsenal'da Mesut Özil ve Sokratis ile yollar ayrılırken iki oyuncunun yankıları sürüyor.

Arsenal Menajeri Mikel Arteta, iki oyuncuyla yaşanan problemleri hata olarak nitelendirdi. Arteta açıklamasında, ''Emin olabilirsiniz, ne oyuncu ne de kulüp açısından aynı durumu tekrar yaşamayı kimse istemez. Fakat Mesut Özil ve Sokratis ile yaşadığımız durumların her kulüpte artarak yaşandığını görebilirsiniz.'' diye konuştu.

''Yolunda gitmeyen işleri ertelememelisiniz''

Arteta, kulüp içinde yolunda gitmeyen işlerin ertelenmemesi gerektiğini savunarak, ''Olası benzer durumların önüne geçmek için kesinlikle açık sözlü olmalısınız. Eğer böyle bir şey yaşanırsa da sadece karar almalı ve yolunda gitmeyen işleri ertelememelisiniz. Bazen anlaşma yaparken 3 yıl sonra neler olacağını görmek imkansız. Yaşanan durumları yazın başlarında çözmeye çalıştık ve problem çıkmasından kaçınmaya çalıştık ancak bu bazen mümkün olmuyor." dedi.

Mesut Özil, sözleşmesinin bitimine 6 ay kala Arsenal'dan ayrıldı ve Fenerbahçe için İstanbul'a geldi. Sokratis de geçtiğimiz günlerde Londra ekibiyle yollarını ayırmıştı.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
arteta
mesut özil
aciklama
Diğer Haberler
Jose Sosa'dan şampiyonluk açıklamaları: "Bize inanın!"
Oyunculardan Samatta'ya büyük sürpriz!
Attila Szalai'den çarpıcı açıklamalar! "Kendimi Lugano'ya benzetiyorum"
Fenerbahçe’de Caner Erkin, Luiz Gustavo ve İrfan Can kararı
Aaron Boupendza Fenerbahçe'de! Hatayspor'a eşi benzeri görülmemiş teklif
Diego Perotti: 'Yakında geri döneceğim!'
Fenerbahçe'de Caner Erkin kararı sonrası sürpriz görüşme! Gökhan Gönül...
FIFA'nın oylamasında Alex, Hagi'yi geçti
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Antalyaspor
04.03.2021 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol