Son Eklenen Haberler!
01:19 | Milan'dan Ozan Tufan için bomba hamle        -        01:16 | Samatta'nın paylaşımı olay oldu!        -        01:15 | Ali Koç'tan Emre Belözoğlu'na uyarılar        -        01:14 | Fenerbahçe HDI Sigorta 3-1 Galatasaray HDI Sigorta        -        01:12 | Pelkas'ın performansında 10 numara farkı        -        01:10 | Ferdi Kadıoğlu 10 gün dinlendirilecek        -        01:04 | Fenerbahçe'den Danny Welbeck'e servet!        -        12:51 | Fenerbahçe'ye Perotti müjdesi        -        12:51 | Pelkas'tan Ozan Tufan itirafı: "Seslenişi hoşuma gitti"        -        12:36 | Igor Kokoskov: En iyi oyunumuzu sergilemeliyiz
Aydınlar önce Yıldırım’ı şimdi de Koç’u ikna etti
17.10.2020 - 02:59
Editör:

Fenerbahçe camiasının en tartışmalı isimlerinden biridir Mehmet Ali Aydınlar... Aziz Yıldırım'la büyük tartışmalar yaşasa da sonunda barıştı. Yine 3 Temmuz'dan sonra arasının açıldığı Ali Koç'la da arasını düzeltti, Fenerbahçe'ye sponsor olarak geri döndü.

Mehmet Ali Aydınlar “hain” ilan edildiği Fenerbahçe’ye bir kez daha sponsor oldu… önce kendisine hakaretler eden Aziz Yıldırım yönetimini destekledi. Şimdi ise kendisine ciddi anlamda tepki gösteren Ali Koç yönetimine mali anlamda koltuk çıktı.

İşte Koç ile Aydınlar arasında yaşanan süreç…

Ali Koç, 2013 yılında yaptığı açıklamada Mehmet Ali Aydınlar için “Fenerbahçe başkanlığına adaylığını açıklayan birinin (Mehmet Ali Aydınlar’a söylüyor), seçim vaadi olarak ‘Şike yapmayacağım’ şeklinde bir açıklama yapmasına üzüldüm. Son dakikaya kadar düzeltme yapmasını bekledim. Bunu düzeltmemesi ben ve benim gibi düşünenler için büyük hayal kırıklığıdır” dedi.

2017’de verdiği röportajda Mehmet Ali Aydınlar, “Genel Kurul'da yöneticiler beni eleştirdi, beni istifaya davet ettiler. Ali Koç, Fenerbahçe için nasıl çalıştığımı en iyi bilen insandır” diyerek Ali Koç’a mesaj gönderdi.

31 Mayıs 2018’de Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe’ye sponsor oldu. Seçimden hemen önce 1 Temmuz 2018’de adaylığını çekti.

Daha sonra Mehmet Ali Aydınlar 2018’de verdiği röportajda Ali Koç’un ‘‘Mehmet Ali Bey size şike yapmayan başkan vadediyorum dedi” sözlerini hatırlattı. “Kendisini buradan ya söylediği şeyi ispata ya da kamuoyu önünde özür dilemeye davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Aynı yıl yapılan seçimden önce Ali Koç, Divan Kurulu toplantısında, “1 Kasım 2013’te kendisiyle ilgili ne söylediysem arkasındayım. O günden bu güne belki çok şey değişti ama benim fikrim değişmedi” diyerek Aydınlar’a tepkisini devam ettirdi.

Tribünlerde yer alan kongre üyeleri Ali Koç’un başkan seçildiği seçimlerde; "Mehmet Ali Aydınlar dışarı, hain Aydınlar" şeklinde tezahüratta bulundu.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
mehmet ali aydinlar
ali koc
sponsorluk
Diğer Haberler
Milan'dan Ozan Tufan için bomba hamle
Samatta'nın paylaşımı olay oldu!
Ali Koç'tan Emre Belözoğlu'na uyarılar
Fenerbahçe HDI Sigorta 3-1 Galatasaray HDI Sigorta
Pelkas'ın performansında 10 numara farkı
Ferdi Kadıoğlu 10 gün dinlendirilecek
Fenerbahçe'den Danny Welbeck'e servet!
Fenerbahçe'ye Perotti müjdesi
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Trabzonspor
25.10.2020 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol