Son Eklenen Haberler!
11:59 | Ali Koç'tan Galatasaray sürprizi        -        11:40 | Mbwana Samatta: Çok mutluyum ve umarım birçok kupa kazanırız        -        11:34 | Emre Belözoğlu Samandıra'da        -        10:33 | Mbwana Samatta, Galatasaray'ı bekliyor        -        10:32 | Fenerbahçe'nin son transfer planı: Papis Cisse        -        10:31 | Fenerbahçe, Serdar Aziz'den indirim istedi        -        10:28 | Biri gidecek, Ze Luis gelecek!        -        10:27 | Fenerbahçe'de gol sıkıntısı Samatta ile bitecek!        -        10:26 | Fenerbahçe'de iki ayrılık birden!        -        10:25 | Erol Bulut, derbi öncesi beyin yıkıyor!
Fenerbahçe'de fırtınalar kopuyor
13.08.2020 - 01:27
Editör:

Fenerbahçe'de başkanvekili Semih Özsoy'un aniden gelen istifasının nedenleri ortaya çıktı. İşte ayrıntılar...

Fenerbahçe'de tüm yönetim, yeni sezon öncesi futbol takımının bütçesi ve yeni transferler için çalışmalarını sürdürürken, sürpriz bir şekilde gelen istifa kararı camiada şaşkınlık yarattı.

Sarı-lacivertli kulüpte, basketbol şubesinde çalışmalarını sürdüren Semih Özsoy istifa kararı alırken, ayrılığın ardında yatan nedenler de ortaya çıktı.

Fenerbahçe'de başkanvekilli olan Semih Özsoy, son dönemde yönetim kurulunda yer alan isimlerle yaşadığı fikir ayrılıkları ve tartışmalar nedeniyle görevi bırakma kararı aldı.

YÖNETİM KURULUNDA HARARETLİ TARTIŞMA

Basketbol şubesinde yeni sezon öncesi alınan bazı kararlar, yönetim kurulunda çok sert tartışmalar yarattı. Semih Özsoy, yönetim kurulu toplantısında da başkan Ali Koç ile ciddi şekilde bir tartışma yaşadı. Tartışmalar ve eleştiriler üzerine, Semih Özsoy istifasını yazarak kulübe iletti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yola birlikte çıktığı isimlerden biri olan Semih Özsoy'un istifasını düşünmeden kabul etti. Başkanın, Semih Özsoy ile yollarını ayırması, sarı-lacivertli yönetimdeki anlaşmazlıkların ve tartışmaların net şekilde ortaya çıkmasını sağladı.

Fenerbahçe yönetiminde son dönemde yaşanan anlaşmazlıkların ardından, birkaç yöneticinin daha istifayı düşündüğü ve önümüzdeki günlerde yeni ayrılıkların yaşanabileceği öğrenildi. (Sporx)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
ali koc
semih özsoy
Diğer Haberler
Ali Koç'tan Galatasaray sürprizi
Mbwana Samatta: Çok mutluyum ve umarım birçok kupa kazanırız
Emre Belözoğlu Samandıra'da
Mbwana Samatta, Galatasaray'ı bekliyor
Fenerbahçe'nin son transfer planı: Papis Cisse
Fenerbahçe, Serdar Aziz'den indirim istedi
Biri gidecek, Ze Luis gelecek!
Fenerbahçe'de gol sıkıntısı Samatta ile bitecek!
Gelecek maçımız
Galatasaray
Fenerbahçe
27.09.2020 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol