Son Eklenen Haberler!
22:32 | Erol Bulut: 'Hücum anlamında yetersiziz'        -        22:30 | Luiz Gustavo: 'İstediğimiz sonuç, kesinlikle bu değildi!'        -        22:27 | Filip Novak: 'Zaman gerekiyor'        -        22:21 | Mauricio Lemos: 'Daha ligin başındayız, düzelteceğiz'        -        22:20 | Fenerbahçe 0-0 Hatayspor        -        11:22 | Fenerbahçe'de artık her şey golcüler için!        -        11:15 | Fenerbahçe'nin Nazım Sangare ve Gökhan Gönül planı        -        11:13 | Altı süvarili Kanarya! Fenerbahçe’nin savunma sağlamda…        -        11:10 | Dirar için gelen teklifler değerlendirmeye alındı        -        11:07 | Max Kruse, Fenerbahçe'den neden ayrıldığını açıkladı
Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'
09.08.2020 - 13:49
Editör:

Fenerbahçe'nin yeni transferlerini ve harcama limitlerine tepkisini eski hakem Ahmet Çakar yorumladı.

Fenerbahçe'nin yeni sezon öncesi transferlerinin bir kısmını açıklamasının ardından sarı-lacivertli camia heyecanlandı. Fenerbahçe'nin gündemini eski hakem Ahmet Çakar, Sabah Gazetesi'ndeki köşesinde değerlendirdi.

F.BAHÇE DOĞRU YOLDA İLERLİYOR

-Fenerbahçe arka arkaya çok önemli transferler açıkladı, Gökhan, Caner, Novak, Mert Hakan... Erol Bulut da takımın başına geldi. Hatta Jose Sosa'yı da alacakları iddia ediliyor. Emre de sportif direktör oldu. Bu anlayış, bu transferler F.Bahçe'yi mutlu sona ulaştırır mı?

Bu transferler zaruriydi. Zira F.Bahçe'nin geçen sene en zorlandığı mevki savunmasıydı. Kenar bekleri ne hücumda ne savunmada etkili değillerdi. Bence F.Bahçe'nin daha da stoper problemi var. Yaptığı transferleri doğru buluyorum. Ama şunu da belirtmeliyiz ki kağıt üzerinde doğru gibi görünen transferler ligin başlamasıyla tutmayabilir, uyum sağlanamayabilir, etkili olmayabilir. Bekleyip göreceğiz.

LİGDE KÜME DÜŞME KALKTIYSA;
HARCAMA LİMİTLERİ DE DEĞİŞİR


- TFF'nin açıkladığı harcama limitleri tartışma konusu oldu. Özellikle Fenerbahçe, kendilerine haksızlık yapıldığını düşünüyor ve bir orta yolun bulunması gerektiğine inanıyor. TFF is, kulüplerin verdikleri değerlere göre bir hesaplama yapıldığını söylüyor. Sizce ne olacak?

Diğer kulüplere baktığımızda da bu harcama limitleriyle ilgili çok ciddi sıkıntılar var. Futbol Federasyonu şunu asla diyemez, "Daha önce karar vermiştik. Değerleri siz yolladınız. Hesap da bu". Niye diyemez biliyor musunuz, TFF zaten eyyamı alışkanlık haline getirmiş.

Sezon başında '3 takım küme düşer' diyen Futbol Federasyonu, pandemi sonrasında da 'küme düşme yok' demediği halde ligler bitti, fakat pandemiyi bahane ederek küme düşmeyi kaldırdılar. Bu virüs nasıl bir virüsmüş ki düşen takımları etkiliyor ama zirveye oynayan, şampiyonluğa oynayan takımları hiç etkilemiyor!

FENERBAHÇE'NİN İSYANI HAKLI

Madem burada buram buram eyyam yapıyorsun, harcama limitlerini de pekala düzeltebilirsin. Kaldı ki harcama limitlerini düzeltmek, yükseltmek için çok haklı bir neden var. Salgın hastalık hukukta mücbir sebeptir. Dolasıyla mücbir sebebe bağlı ekonomik zorlanmalarda kişi ya da kurumları rahatlatmak hukuken de ahlaken de doğrudur. Fenerbahçe'nin isyanına hak veriyorum.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
ahmet cakar
transfer
yorum
Diğer Haberler
Erol Bulut: 'Hücum anlamında yetersiziz'
Luiz Gustavo: 'İstediğimiz sonuç, kesinlikle bu değildi!'
Filip Novak: 'Zaman gerekiyor'
Mauricio Lemos: 'Daha ligin başındayız, düzelteceğiz'
Fenerbahçe 0-0 Hatayspor
Fenerbahçe'de artık her şey golcüler için!
Fenerbahçe'nin Nazım Sangare ve Gökhan Gönül planı
Altı süvarili Kanarya! Fenerbahçe’nin savunma sağlamda…
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Hatayspor
21.09.2020 | 20:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol