Son Eklenen Haberler!
23:45 | Fenerbahçe, transferleri beklemeye aldı        -        19:04 | Fenerbahçe'de 'radikal' ihtimaller masada        -        19:03 | Erol Bulut, Fenerbahçe için İstanbul'da        -        19:02 | Luiz Gustavo, Fransa yolcusu... İşte yeni takımı...        -        19:01 | Kameni'den Fenerbahçe için flaş sözler! Şikayet...        -        18:04 | Fenerbahçe'den harcama limiti açıklaması!        -        16:53 | Beşiktaş ve Fenerbahçe, Cisse için karşı karşıya        -        16:53 | Komşu'da flaş iddia; Fenerbahçe El Arabi'yi istiyor        -        16:51 | Altay Bayındır'a Fransa'dan talip çıktı        -        12:23 | TFF 2020-2021 sezonu takım harcama limitlerini açıkladı
Jan Vesely'den Fenerbahçe'nin indirim talebine ret!
26.07.2020 - 15:55
Editör:

Turkish Airlines EuroLeague'deki temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko, yeni sezon için iddialı bir kadro kurmak adına çalışmalarını sürdürürken bir yandan da kontrat bütçesini düşürmek adına uğraş veriyor ve bu doğrultuda takımın yıldızlarından Jan Vesely ile yapılan görüşmeden olumsuz sonuç alındığı iddia edildi.

Turkish Airlines EuroLeague'deki temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko, yeni koçu Igor Kokoskov yönetiminde de yine iddialı bir kadro oluşturmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Sarı-Lacivertliler, bir yandan da bütçeyi düşürmek adına çabalarken birçok yüksek kontratlı oyuncunun gidişine izin verildi ve kalanlardan Jan Vesely ile de indirim görüşmeleri yapılıyor.

İspanyol basınından Sport'un haberine göre Fenerbahçe Beko, iki yıllık sözleşmesi olan Vesely'nin yıllık 2.4 milyon Euro'luk maaşında indirim yapması için Çek oyuncu ile görüştü. Fakat Vesely, Fenerbahçe'nin talebine olumlu bir yanıt vermedi.

Fenerbahçe'nin indirim talebini reddeden Vesely'nin kulüpten yakın zamanda ayrılabileceği aktarılmakta. Eğer böyle bir durum gerçekleşirse Sarunas Jasikevicius'u takımın başına geçiren Barcelona'nın oyuncu için hemen bitireceği belirtiliyor.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
jan vesely
sözlesme
indirim
Diğer Haberler
Fenerbahçe, transferleri beklemeye aldı
Fenerbahçe'de 'radikal' ihtimaller masada
Erol Bulut, Fenerbahçe için İstanbul'da
Luiz Gustavo, Fransa yolcusu... İşte yeni takımı...
Kameni'den Fenerbahçe için flaş sözler! Şikayet...
Fenerbahçe'den harcama limiti açıklaması!
Beşiktaş ve Fenerbahçe, Cisse için karşı karşıya
Komşu'da flaş iddia; Fenerbahçe El Arabi'yi istiyor
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol