Son Eklenen Haberler!
21:23 | Lazio, Vedat Muriqi için İstanbul'da!        -        13:51 | Merak edilen soru cevap buldu! Yıldız isim transfer oluyor mu?        -        13:49 | Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'        -        13:48 | Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı        -        13:47 | Fenerbahçe'de ayrılık! Ömer Çakı ayrılığını açıkladı        -        11:09 | 1 satıp 2 alacak        -        11:08 | Fenerbahçe'de rakamlar 'doğru transfer' diyor!        -        10:33 | Erol Bulut oyun sistemini değiştiriyor        -        10:29 | Mehmet Ekici ile yollar ayrılıyor        -        20:03 | Fenerbahçe Barış Sungur transferini açıkladı
Emre'den Emre Kılınç'a: Ali başkan seninle görüşmek istiyor
14.07.2020 - 10:07
Editör:

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu, görüştüğü Emre Kılınç'a Başkan Ali Koç ile görüşmeden bir takıma imza atmamasını söyledi.

Galatasaray’a anlaşan hatta protokol bile imzalayan Emre Kılınç, şov yaptığı maçtan sonra "Fenerbahçe maçına çok motiveydim" açıklamasını yaptı. 1 gol atıp, 1 de penaltı kazandırdığı maçta Emre 45 kez topla buluştu. 24 pasta yüzde 70.8 isabet sağladı. 1’si gol olmak üzere 4’te 2 isabetli şut attı. 3 kilit pas verdi. 4 faul aldı. 5 ortasından 3’ünde de isabet sağladı.

Emre Belözoğlu’nun maçtan sonra özel olarak tebrik ettiği adaşı Emre Kılınç’a, “Seninle konuşmalıyız. Başkanımız seninle tanışmak ve özel olarak görüşmek istiyor. O görüşmeyi gerçekleştir. Sonra istediğin yere imza at” dediği bildirildi.

Ali Koç’un Emre’den, Emre Kılınç’ı mutlaka kendisiyle görüştürmesini istediği öğrenildi.

Mert Hakan, Fenerbahçeli yöneticilerle selamlaştı

Gelecek sezon Fenerbahçe’de forma giyecek olan Mert Hakan Yandaş 80 dakika oyunda kaldı. Sadece 35 kez topla buluşabildi. 1 tane isabetli şut atıp. 3 kilit pas verdi. 4 ortasından 3’ünde de isabet sağladı.

Mert Hakan’ın maçtan önce Fenerbahçeli yöneticilerle selamlaşması dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca maçtan önce, devre arasında ve sonunda da Emre ile sohbeti dikkatlerden kaçmadı. (Fotospor)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
emre kilinc
emre belözoglu
Diğer Haberler
Lazio, Vedat Muriqi için İstanbul'da!
Merak edilen soru cevap buldu! Yıldız isim transfer oluyor mu?
Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'
Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı
Fenerbahçe'de ayrılık! Ömer Çakı ayrılığını açıkladı
1 satıp 2 alacak
Fenerbahçe'de rakamlar 'doğru transfer' diyor!
Erol Bulut oyun sistemini değiştiriyor
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol