Son Eklenen Haberler!
21:23 | Lazio, Vedat Muriqi için İstanbul'da!        -        13:51 | Merak edilen soru cevap buldu! Yıldız isim transfer oluyor mu?        -        13:49 | Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'        -        13:48 | Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı        -        13:47 | Fenerbahçe'de ayrılık! Ömer Çakı ayrılığını açıkladı        -        11:09 | 1 satıp 2 alacak        -        11:08 | Fenerbahçe'de rakamlar 'doğru transfer' diyor!        -        10:33 | Erol Bulut oyun sistemini değiştiriyor        -        10:29 | Mehmet Ekici ile yollar ayrılıyor        -        20:03 | Fenerbahçe Barış Sungur transferini açıkladı
Fenerbahçe Jadsom için transfer teklifi yaptı mı?
02.07.2020 - 18:58
Editör:

Kısa süre önce Fenerbahçe'nin transfer hedefleri arasında yer aldığı belirtilen Jadsom için Brezilya kulübünden resmi açıklama geldi. Cruzeiro Başkanı Jose Dalai Rocha, yaptığı açıklamada transfer operasyonuna ilişkin konuştu. İşte detaylar...

Fenerbahçe'nin transfer hedefleri arasında yer aldığı belirtilen 19 yaşındaki Jadsom ile ilgili Cruzeiro kulübü başkanı José Dalai Rocha konuştu.

Blogs.ne adlı internet sitesinde konu ilgili yer alan haber okuyuculara aktarılırken, Fenerbahçe'nin oyuncu için kulübe teklif yapması beklenildiğini ve sarı lacivertlilerin oyuncuya dair ilgisinin olduğu ifade edildi.

Cruzeiro başkanı konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Türkiye'de bu şekilde söylentiler var ancak bize gelen bir resmi teklif henüz yok. Cruzeiro, gelecek vadeden isimlerle beraber ve onları transfer panceresine sokan bir kulüp. Menajerler gayri resmi olarak görüşmeler yapıyor olabilir ancak bize henüz bir resmi teklif gelmedi." dedi.

TEKLİFİ DEĞERLENDİRECEKLER

Başkan, oyuncu için gelecek teklife sıcak bakerken, "Müzakerelere gelince, eğer resmi teklif gelirse bunu değerlendireceğiz. Taraftarlarımız, Cruzeiro'nun ihtiyacı olan şeyi biliyorlar. Satmamız gerekirse satarız ancak bir resmi teklif gelmeli ve bu henüz gerçekleşmedi." dedi.

19 yaşındaki orta saha oyuncusu Jadsom, bu sezon 1 müsabakada yer aldı ve 30 dakika sahada kaldı.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
jadsom
transfer
Diğer Haberler
Lazio, Vedat Muriqi için İstanbul'da!
Merak edilen soru cevap buldu! Yıldız isim transfer oluyor mu?
Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'
Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı
Fenerbahçe'de ayrılık! Ömer Çakı ayrılığını açıkladı
1 satıp 2 alacak
Fenerbahçe'de rakamlar 'doğru transfer' diyor!
Erol Bulut oyun sistemini değiştiriyor
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol