Son Eklenen Haberler!
00:48 | Kulübümüzden 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı        -        20:51 | Lorenzo Brown resmen Fenerbahçe Beko'da!        -        20:50 | Michael Frey Fenerbahçe kampına katılacağını açıkladı!        -        20:49 | PFDK'dan Volkan Demirel'e maske cezası        -        20:48 | Fenerbahçe'den ayrılan Joffrey Lauvergne Zalgiris'e gitti        -        20:47 | Kimler geldi kimler geçti: Fenerbahçe, 'Erol Bulut' dedi        -        10:15 | Fenerbahçe'yi bu sezon şampiyonluk yarışından koparak olay        -        10:07 | Emre'den Emre Kılınç'a: Ali başkan seninle görüşmek istiyor        -        10:07 | Fenerbahçe'den Kaan Ayhan'a telefon: Bizi bekle!        -        10:06 | Gremio'dan Jailson için sürpriz teklif
Fenerbahçe'de Miha Zajc için şok iddia! Kruse gibi...
30.06.2020 - 18:21
Editör:

Fenerbahçe'de Miha Zajc için iddialar birbirini kovalıyor. Son olarak da Sloven oyuncunun parasını alamadığı için Kruse gibi hareket edeceği yönünde...

Miha Zajc, Cumartesi günü apar topar ülkesine gitmişti… Malatyaspor maçının görselinde fotoğrafına yer verilen Sloven oyuncunun ailevi sorunları yüzünden gittiği iddia edilmiş, hatta yönetime yakın kaynaklar kardeşinin düğünü için ayrıldığını dahi iddia etmişti. Ancak Zajc’ın Isla ve Kruse gibi parasını alamadığı için oynamak istememesi nedeniyle İstanbul’dan ayrıldığını iddia edenler oldu.

Kardeşinin düğünü için Zajc’ın İstanbul’da ayrıldığını iddia edenler Sloven oyuncuda herhangi bir sorun olmadığını da gündeme getirdi. Hatta Pazartesi gün İstanbul’da olacağı haberlerini verdi. Fenerbahçe’nin resmi hesaplarından Zajc’ın döndüğü ya da idmanlara çıktığı ile ilgili bir paylaşım yapılmadı.

İddialar ise birbirini izlemeye başladı. Yönetimin satarak en azından 3-3.5 milyon euro civarında bir gelir beklediği Sloven oyunun, Kruse gibi sözleşmesini tek taraflı feshetmek için görüşmelere başladığı, bu yüzden İstanbul’a dönmediği iddiası da gündeme bomba gibi düştü.

Fenerbahçe satmak istiyor

Miha Zajc için Empoli’ye 3.5 milyon Euro ve Salih Uçan’ın bonservisini veren Fenerbahçe, şimdi Sloven futbolcuyu satıp az da olsa bir gelir elde etme peşinde. Ocak ayında Brescia talip olmuş anca sarı-lacivertli ekip reddetmişti. Şimdi menajerler aracılığıyla teklifin hala geçerli olup olmadığı soruldu. 25 yaşındaki oyuncu için kesin satış kararı alındığı belirtiliyor. (Fotospor)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
miha zajc
Diğer Haberler
Kulübümüzden 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
Lorenzo Brown resmen Fenerbahçe Beko'da!
Michael Frey Fenerbahçe kampına katılacağını açıkladı!
PFDK'dan Volkan Demirel'e maske cezası
Fenerbahçe'den ayrılan Joffrey Lauvergne Zalgiris'e gitti
Kimler geldi kimler geçti: Fenerbahçe, 'Erol Bulut' dedi
Fenerbahçe'yi bu sezon şampiyonluk yarışından koparak olay
Emre'den Emre Kılınç'a: Ali başkan seninle görüşmek istiyor
Gelecek maçımız
Beşiktaş
Fenerbahçe
19.07.2020 | 21:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol