Son Eklenen Haberler!
00:48 | Kulübümüzden 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı        -        20:51 | Lorenzo Brown resmen Fenerbahçe Beko'da!        -        20:50 | Michael Frey Fenerbahçe kampına katılacağını açıkladı!        -        20:49 | PFDK'dan Volkan Demirel'e maske cezası        -        20:48 | Fenerbahçe'den ayrılan Joffrey Lauvergne Zalgiris'e gitti        -        20:47 | Kimler geldi kimler geçti: Fenerbahçe, 'Erol Bulut' dedi        -        10:15 | Fenerbahçe'yi bu sezon şampiyonluk yarışından koparak olay        -        10:07 | Emre'den Emre Kılınç'a: Ali başkan seninle görüşmek istiyor        -        10:07 | Fenerbahçe'den Kaan Ayhan'a telefon: Bizi bekle!        -        10:06 | Gremio'dan Jailson için sürpriz teklif
Fenerbahçe'de ödeme sıkıntısı çözüldü
03.06.2020 - 16:12
Editör:

Fenerbahçe yönetimi, erkek basketbol takımının oyuncularının 2 aylık alacaklarını yatırırken, Euroleague yönetimine sporcuların kalan ödemeleri için 15 Ağustos'a kadar bir ödeme planı sundu.

Sarı-lacivertlilerde geçen hafta ortaya çıkan "Basketbolda maaş sıkıntısı" Euroleague yönetiminin devreye girmesiyle çözüldü. Özellikle yabancı basketbolcular, uzun süredir maaş alamadıklarını organizasyona bildirmişti.

Sözcü Gazetesi'nden Sercan Hamzaoğlu'nun haberine göre, Euroleague, 2 Haziran'da sarı-lacivertli kulüple iletişime geçti ve gönderdiği yazıda oyunculara 15 Ağustos'a kadar ücretlerinin ödenmesini istedi.

ZOR GÜNLERDE ÖDEME YAPILDI

Başkan Ali Koç yönetimindeki sarı-lacivertliler, kulübün neredeyse hiçbir gelirinin olmadığı pandemi döneminde gelen yazı üzerine oyunculara 2 aylık ücretlerini ödedi.

Kalan ücretlerin ise 15 Ağustos'a kadar ödeneceği Euroleague yönetimine taahhüt edildi. Başkan Ali Koç da hiçbir oyuncunun alacağının kalmaması talimatını vererek sıkıntının daha fazla büyümeden çözülmesini sağladı.

KIRGINLIK OLDU

Sarı-lacivertli yönetimin, daha önce de benzer ödeme sıkıntıları olmasına rağmen ilk kez böyle bir olayın yaşanmasından dolayı kırgınlık yaşadığı öğrenildi.

Daha önce de oyuncuların ödemelerinde bu tarz sıkıntılar olduğu ancak ilk defa böyle bir şikayet yaşandığı öğrenildi. Her ne kadar bunu Euroleague oyunculara sorsa da daha önce şikayette bulunmayan sporcuların pandemi sürecinde böyle bir girişimde bulunması camia içinde rahatsızlık yarattı.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
ali koc
yönetim
euroleague
Diğer Haberler
Kulübümüzden 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
Lorenzo Brown resmen Fenerbahçe Beko'da!
Michael Frey Fenerbahçe kampına katılacağını açıkladı!
PFDK'dan Volkan Demirel'e maske cezası
Fenerbahçe'den ayrılan Joffrey Lauvergne Zalgiris'e gitti
Kimler geldi kimler geçti: Fenerbahçe, 'Erol Bulut' dedi
Fenerbahçe'yi bu sezon şampiyonluk yarışından koparak olay
Emre'den Emre Kılınç'a: Ali başkan seninle görüşmek istiyor
Gelecek maçımız
Beşiktaş
Fenerbahçe
19.07.2020 | 21:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol