Son Eklenen Haberler!
21:23 | Lazio, Vedat Muriqi için İstanbul'da!        -        13:51 | Merak edilen soru cevap buldu! Yıldız isim transfer oluyor mu?        -        13:49 | Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'        -        13:48 | Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı        -        13:47 | Fenerbahçe'de ayrılık! Ömer Çakı ayrılığını açıkladı        -        11:09 | 1 satıp 2 alacak        -        11:08 | Fenerbahçe'de rakamlar 'doğru transfer' diyor!        -        10:33 | Erol Bulut oyun sistemini değiştiriyor        -        10:29 | Mehmet Ekici ile yollar ayrılıyor        -        20:03 | Fenerbahçe Barış Sungur transferini açıkladı
Trabzonspor'da Filip Novak transferi Bizans oyunlarına döndü
01.06.2020 - 12:08
Editör:

Trabzonspor, sözleşmesini uzatmak için uğraştığı oyuncusu Filip Novak konusunda can sıkan gelişmeler yaşanıyor. Menajerlik şirketi komisyon oranını artırmak istiyor, aynı zamanda Fenerbahçe'yle de görüşerek Bordo-mavilileri sıkıştırmaya çalışıyor. İşin kötü yanı Novak'ın sevgilisi Katerina Provaznikova ile Fenerbahçeli basketbolcu Jan Vesely’nin eşi Natalia Miladinovic'in yakın arkadaşlığını da kullanarak yıldız oyuncuyu İstanbul'a gelmeye ikna etmeye çalışıyorlar.

Trabzonspor'da son dakika transfer haberleri beklenildiği gibi gitmiyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun Jose Sosa’yla beraber sözleşmesini uzatmak için Trabzon’a döndüğü Filip Novak konusunda can sıkan gelişemeler yaşanıyor. Çekyalı futbolcuyla yeni sözleşme konusunda yaklaşık 6 aydır görüşmeler sürüyor. Novak’ın menajerlik haklarını elinde bulunduran şirketin patronunun değişmesi ise krizi artırmaya başladı.

Novak, Trabzonspor’a ilk transfer olduğunda 200 bin euro ödenen menajerlik şirketinin yeni sahipleri bu kez 500 bin euro’luk komisyon ücreti talep etti. Ortamı kızıştırmak isteyen şirketin yeni sahibi Fenerbahçeli yöneticilere de mesaj gönderdi.

NOVAK'I FENERBAHÇE'YE VESELY'NİN EŞİ GÖTÜRÜYOR

Fenerbahçe uzun zamandır Filip Novak’ın peşinde... iddialara Novak'ın sevgilisi Katerina Provaznikova ile Fenerbahçeli basketbolcu Jan Vesely’nin eşi Natalia Miladinovic iyi arkadaş.

Bu yüzden Natalia, Katerina'yı İstanbul'da yaşama konusuna ikna etti. Novak’ın yeni menajeri Mithat Halis de, birkaç kez oyuncusunu Fenerbahçe'y önerdi. (Fotospor)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
novak
transfer
Diğer Haberler
Lazio, Vedat Muriqi için İstanbul'da!
Merak edilen soru cevap buldu! Yıldız isim transfer oluyor mu?
Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'
Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı
Fenerbahçe'de ayrılık! Ömer Çakı ayrılığını açıkladı
1 satıp 2 alacak
Fenerbahçe'de rakamlar 'doğru transfer' diyor!
Erol Bulut oyun sistemini değiştiriyor
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol