Son Eklenen Haberler!
21:23 | Lazio, Vedat Muriqi için İstanbul'da!        -        13:51 | Merak edilen soru cevap buldu! Yıldız isim transfer oluyor mu?        -        13:49 | Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'        -        13:48 | Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı        -        13:47 | Fenerbahçe'de ayrılık! Ömer Çakı ayrılığını açıkladı        -        11:09 | 1 satıp 2 alacak        -        11:08 | Fenerbahçe'de rakamlar 'doğru transfer' diyor!        -        10:33 | Erol Bulut oyun sistemini değiştiriyor        -        10:29 | Mehmet Ekici ile yollar ayrılıyor        -        20:03 | Fenerbahçe Barış Sungur transferini açıkladı
Kostas Sloukas, Fenerbahçe'den ayrılıyor!
28.05.2020 - 15:40
Editör:

Yeni sezonda Fenerbahçe Beko'daki durumu merak edilen isimlerden Kostas Sloukas için takımdan ayrılacağı iddiası gündeme gelirken Real Madrid ve CSKA Moskova'nın oyuncuya yıllık 2 milyon Euro'luk tekliflerde bulundukları belirtildi.

Fenerbahçe Beko'nun yıldız oyun kurucusu Kostas Sloukas'a ilişkin birçok söylenti ortaya atılırken son yayımlanan haberlere göre oyuncunun takımdan ayrılmaya karar verdiği belirtildi.

İspanyol sitesi Encestndo'nun haberine göre takımdan ayrılacağını açıklayan Kostas Sloukas için Real Madrid ve CSKA Moskova devreye girdi.

Devlerden yıllık 2 milyon Euro

Facundo Campazzo'nun NBA'e gitme ihtimali nedeniyle devrede olan Real Madrid ile Mike James'in yanına bir oyun kurucu takviyesi yapmak isteyen CSKA Moskova'nın, Yunan oyuncuya yıllık 2 milyon Euro'dan 2 senelik sözleşme teklif ettikleri açıklandı.

Sloukas'un ilerleyen haftalarda net kararını vereceği belirtilirken Yunan basınından da bir başka iddia ortaya atıldı.

'5 aydır ödeme alamıyor'

Thrylos24'ün haberine göre Sloukas, takımdan bir an önce ayrılmak istiyor. 30 yaşındaki basketbolcunun 5 aydır ödeme alamadığı ve takımdan ayrılmak istediği aktarılırken Fenerbahçe ile olan kontratı nedeniyle 1 milyon Euro karşılığında serbest kalacağı belirtiliyor.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
Kostas Sloukas
Diğer Haberler
Lazio, Vedat Muriqi için İstanbul'da!
Merak edilen soru cevap buldu! Yıldız isim transfer oluyor mu?
Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'
Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı
Fenerbahçe'de ayrılık! Ömer Çakı ayrılığını açıkladı
1 satıp 2 alacak
Fenerbahçe'de rakamlar 'doğru transfer' diyor!
Erol Bulut oyun sistemini değiştiriyor
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol