Son Eklenen Haberler!
21:23 | Lazio, Vedat Muriqi için İstanbul'da!        -        13:51 | Merak edilen soru cevap buldu! Yıldız isim transfer oluyor mu?        -        13:49 | Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'        -        13:48 | Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı        -        13:47 | Fenerbahçe'de ayrılık! Ömer Çakı ayrılığını açıkladı        -        11:09 | 1 satıp 2 alacak        -        11:08 | Fenerbahçe'de rakamlar 'doğru transfer' diyor!        -        10:33 | Erol Bulut oyun sistemini değiştiriyor        -        10:29 | Mehmet Ekici ile yollar ayrılıyor        -        20:03 | Fenerbahçe Barış Sungur transferini açıkladı
Survivor 2020'ye Burak Yılmaz ve Emre Belözoğlu damgası
25.05.2020 - 11:04
Editör:

Survivor 2020'nin bu akşam yayınlanan yeni bölümünde ünlü isimler Anlat Bakalım oyununda bir araya geldi. Futbolcular Burak Yılmaz ile Emre Belözoğlu'nun yanı sıra milli basketbolcu Cedi Osman da yarışmaya konuk olarak katıldı. Özellikle Emre Belözoğlu ve Burak Yılmaz'ın yarıştıkları anlar izleyenleri ekranlara kilitledi.

Corona virüs pandemisi nedeniyle evde geçirmek zorunda olduğumuz bu günlerde televizyonda en çok izlenen programlardan biri olan Survivor 2020 yine gündeme gelmeyi başardı. Bu kez de başroller Burak Yılmaz ile Emre Belözoğlu oldu. İkilinin yakın arkadaşı olan Acun Ilıcalı'nın daveti ile programa İstanbul'dan bağlanan milli futbolcular, izleyenlere keyifli anlar yaşattılar.

Survivor'un Anlat Bakalım oyununda kazanan Ezgi Mola ve Cemal Can ikilisi oldu.

Survivor’da her hafta yapılan Anlat Bakalım oyununa Burak Yılmaz, Bülent Serttaş, Emre Belözoğlu, Murat Dalkılıç, Cedi Osman, Enis Arıkan, Ezgi Mola, Gupse Özay, Hadise, Sarp Apak ve Yılmaz Morgül katıldı.

Anlat Bakalım'da Emre Belözoğlu, Aycan Yanaç'la takım oldu ve 7 kelime bildi. Burak Yılmaz ise Sercan Yıldırım'la takım olurken 7 kelime bildiler. NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen milli basketbolcu Cedi Osman, Barış'la beraber 10 kelime bildi.Kazananlar Cemal Can ve Ezgi Mola ikilisi oldu

İki çift de yarışmayı en düşük puanla kapattı. Anlat Bakalım’ı kazanan takım 13 kelime ile Cemal Can ve Ezgi Mola ikilisi oldu.

Burak Yılmaz'ın Anlat Bakalım'da da maçlarda olduğu gibi kaçan pozisyonlara elini başına götürerek tepki göstermesi sosyal medyada çok konuşuldu.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
survivor
acun ilicali
aycan yamac
emre belözoglu
burak yilmaz
sercan yildirim
cemal can
Diğer Haberler
Lazio, Vedat Muriqi için İstanbul'da!
Merak edilen soru cevap buldu! Yıldız isim transfer oluyor mu?
Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'
Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı
Fenerbahçe'de ayrılık! Ömer Çakı ayrılığını açıkladı
1 satıp 2 alacak
Fenerbahçe'de rakamlar 'doğru transfer' diyor!
Erol Bulut oyun sistemini değiştiriyor
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol