Son Eklenen Haberler!
13:00 | İtalya'dan Vedat Muriç iddiası        -        12:59 | Fenerbahçe'de Zajc, Brescia'yı bekliyor        -        12:53 | Fenerbahçe'nin yeni 10 numarası Chelsea'den!        -        12:51 | Tuncay Şanlı'nın veliahtı: İsmail Yüksek        -        12:50 | Hasan Ali Kaldırım'dan G.Saray cevabı: 'Zamanı gelince konuşuruz'        -        02:16 | Fenerbahçe, Wilson Eduardo'nun peşinde        -        02:15 | Fenerbahçe'nin yıldızı Ozan Tufan hayatının imzasını atıyor!        -        02:14 | Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu'ndan açıklama!        -        22:56 | Ali Koç'tan Nihat Özdemir için ihraç ve 2010-2011 sezonu açıklaması        -        22:54 | Mustafa Kemal Danabaş'tan Nihat Özdemir için ihraç açıklaması
Barcelona’dan Fenerbahçe'ye kiralık gelecek iki isim
22.05.2020 - 12:28
Editör:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Barcelona Başkanı Bartomeu ile sponsorluk konuları üzerinde bir görüşme gerçekleştirdi. Bu görüşmede Koç'un Bartomeu'dan kiralık futbolcu konusunda ricası olduğu, Barça Başkanının da kabul ettiği iddiası ortaya atıldı. Dahası Barcelona'nın kiralık oyuncularından ikisinin Fenerbahçe'ye gideceği haberleri de Katalan basını tarafından ayrıca iddia edildi.

Barcelona Başkanı Bartomeu ile Fenerbahçen Başkan Ali Koç bir görüşme gerçekleştirdi. Bu görüşmede Bartomeu, Koç’tan Beko’nun sponsorluluğu ve Nou Camp’a sponsorluk konusunu gündeme getirdi.

Aynı görüşmede Koç, Barça’nın gelecek sezon kiralık göndereceği oyuncular için Fenerbahçe’nin daha ön plana çıkarılmasını rica etti.

Bartomeu, Koç’a söz verdi.

BARÇA’DAN GELECEK İSİMLER TODIBO VE WAGUE İDDİASI

Fenerbahçe’nin defansa Barcelona’dan iki takviye yapacağı iddiasının bu görüşmeyle bir ilgisi var mı bilinmez ama İspanya’dan sürpriz transfer haberi geldi… Katalanların iddiasına göre Barcelona’nın Schalke’de kiralık oynayan stoperi Jean Clair Todibo ile Nice’te oynayan sağ beki Moussa Wague gelecek sezon sarı-lacivertli formayı giyebilir. İddiaya göre Barcelona iki genç oyuncusunun Fenerbahçe’ye kiralanması konusunda sıkıntı çıkarmama konusunda söz verdi. (Fotospor)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
barcelona
transfer
Diğer Haberler
İtalya'dan Vedat Muriç iddiası
Fenerbahçe'de Zajc, Brescia'yı bekliyor
Fenerbahçe'nin yeni 10 numarası Chelsea'den!
Tuncay Şanlı'nın veliahtı: İsmail Yüksek
Hasan Ali Kaldırım'dan G.Saray cevabı: 'Zamanı gelince konuşuruz'
Fenerbahçe, Wilson Eduardo'nun peşinde
Fenerbahçe'nin yıldızı Ozan Tufan hayatının imzasını atıyor!
Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu'ndan açıklama!
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Kayserispor
12.06.2020 | 21:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol