Son Eklenen Haberler!
13:00 | İtalya'dan Vedat Muriç iddiası        -        12:59 | Fenerbahçe'de Zajc, Brescia'yı bekliyor        -        12:53 | Fenerbahçe'nin yeni 10 numarası Chelsea'den!        -        12:51 | Tuncay Şanlı'nın veliahtı: İsmail Yüksek        -        12:50 | Hasan Ali Kaldırım'dan G.Saray cevabı: 'Zamanı gelince konuşuruz'        -        02:16 | Fenerbahçe, Wilson Eduardo'nun peşinde        -        02:15 | Fenerbahçe'nin yıldızı Ozan Tufan hayatının imzasını atıyor!        -        02:14 | Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu'ndan açıklama!        -        22:56 | Ali Koç'tan Nihat Özdemir için ihraç ve 2010-2011 sezonu açıklaması        -        22:54 | Mustafa Kemal Danabaş'tan Nihat Özdemir için ihraç açıklaması
Stephen Appiah, Fenerbahçe'ye transferinin perde arkasını anlattı
09.04.2020 - 03:14
Editör:

Bir dönem Fenerbahçe taraftarının sevgilisi olan Stephen Appiah, Juventus'un izni olmadan milli takıma gittiği için bu kulübün kendisini gözden çıkardığını söyledi! Nijeryalı yıldız, Fenerbahçe'ye transferi için pişman olmadığını da ekledi!

2005-2008 yılları arasında Fenerbahçe'de formagiyen ve taraftarın sevgilisi olan Stephen Appiah, katıldığı bir Instagram yayınında Juventus'tan Fenerbahçe'ye transferinin perde arkasını anlattı. 2004 Yaz Olimpiyatları için Gana Milli Takımı'na çağrılan Appiah, federasyonun bu daveti Juventus'a ilettiğini ancak yöneticilerin kendisini göndermeye istekli olmadığını ifade etti.

Appiah, "Yöneticiler antrenmandan sonra bana bu konuyu sordular. Ben de düşüneceğimi söyledim. Sözleşmemi kaybetmekten korkuyordum. Ancak gitmeseydim bu kez de ülkemle sorunlar yaşayacaktım. O yüzden bir gün cesaretimi topladım ve milli takıma gideceğimi söyledim" ifadelerini kullandı.

Milli takıma gittikten sonra Juventus'un kendisinin yerine başka bir oyuncuyla anlaştığını belirten Appiah, "Bana neden gittiğimi sorduklarında Juventus için oynamaktan mutlu olduğumu ancak ülkemin her şeyden önce geldiğini söyledim. Döndüğümde sorunlar başladı. Takımdaki yerimi kaybettim. Yeni bir kulüp bulmak zorundaydım. Neyse ki Fenerbahçe ile anlaştım" dedi.

Tercihinden ötürü pişmanlık duymadığını da kaydeden 39 yaşındaki eski futbolcu, "Eğer Gana futbolda bir yerlere geldiyse bunda çok emeğimiz oldu" diye konuştu.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
appiah
aciklama
Diğer Haberler
İtalya'dan Vedat Muriç iddiası
Fenerbahçe'de Zajc, Brescia'yı bekliyor
Fenerbahçe'nin yeni 10 numarası Chelsea'den!
Tuncay Şanlı'nın veliahtı: İsmail Yüksek
Hasan Ali Kaldırım'dan G.Saray cevabı: 'Zamanı gelince konuşuruz'
Fenerbahçe, Wilson Eduardo'nun peşinde
Fenerbahçe'nin yıldızı Ozan Tufan hayatının imzasını atıyor!
Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu'ndan açıklama!
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Kayserispor
12.06.2020 | 21:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol