Son Eklenen Haberler!
13:00 | İtalya'dan Vedat Muriç iddiası        -        12:59 | Fenerbahçe'de Zajc, Brescia'yı bekliyor        -        12:53 | Fenerbahçe'nin yeni 10 numarası Chelsea'den!        -        12:51 | Tuncay Şanlı'nın veliahtı: İsmail Yüksek        -        12:50 | Hasan Ali Kaldırım'dan G.Saray cevabı: 'Zamanı gelince konuşuruz'        -        02:16 | Fenerbahçe, Wilson Eduardo'nun peşinde        -        02:15 | Fenerbahçe'nin yıldızı Ozan Tufan hayatının imzasını atıyor!        -        02:14 | Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu'ndan açıklama!        -        22:56 | Ali Koç'tan Nihat Özdemir için ihraç ve 2010-2011 sezonu açıklaması        -        22:54 | Mustafa Kemal Danabaş'tan Nihat Özdemir için ihraç açıklaması
Fenerbahçe'de reklam bitmeyecek! Ali Koç’un büyük fedakarlığı
08.04.2020 - 11:54
Editör:

Fenerbahçe, mali anlamda sıkıntıları aşmaya çalışıyor. Başkan Ali Koç ise büyük fedakarlık yaparak, Koç Holding bünyesinde bulunan AVIS markasının sponsorluğa devam etmesini kararlaştırdı.

Geldiği ilk günden bu yana elini taşın altına koyarak sponsorluk konusunda direnen Ali Koç, Fenerbahçe’nin forma reklamı için Koç Holding bünyesinde bulunan AVIS’i sponsor yapmıştı. Ancak “evde kal” çağrıları kapsamında araç kiralama firması olan AVIS’in iş hacmi neredeyse sıfırlanmasına rağmen Koç, kulübün desteklenmesine devam kararı aldı. AVIS’in Koç Holding’e bağlı profesyonelleri, şu anda şirketin sponsorluğu kaldıracak kapasitesi olmadığını söylemesine rağmen Başkan’ın kararının arkasında durduğu bildirildi.

Fenerbahçe, ailelere bile test yaptırdı

Fenerbahçe yönetimi koronavirüs sürecini en iyi yöneten kulüp olarak öne çıktı… belki Galatasaray’da futbol takımı herkesten önce Florya’daki tüm personel dahil herkesi testten geçirdi ama Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç’un da emriye sadece futbol değil tüm şubelerdeki sporcuları testten geçirdi. Ayrıca bununla yetinmeyen sarı-lacivertli yönetim sporcuların ailelerini de teste tabii tuttu. Sarı-lacivertlilerde basketbol şubesi dışında diğer şubelerde ve sporcuların ailelerinde pozitifi test olmaması dikkat çekti. (Fotospor)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
ali koc
reklam
Diğer Haberler
İtalya'dan Vedat Muriç iddiası
Fenerbahçe'de Zajc, Brescia'yı bekliyor
Fenerbahçe'nin yeni 10 numarası Chelsea'den!
Tuncay Şanlı'nın veliahtı: İsmail Yüksek
Hasan Ali Kaldırım'dan G.Saray cevabı: 'Zamanı gelince konuşuruz'
Fenerbahçe, Wilson Eduardo'nun peşinde
Fenerbahçe'nin yıldızı Ozan Tufan hayatının imzasını atıyor!
Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu'ndan açıklama!
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Kayserispor
12.06.2020 | 21:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol