Son Eklenen Haberler!
03:14 | Fenerbahçe'de tüm planlar hazır! İlk aşama haziran        -        03:14 | Stephen Appiah, Fenerbahçe'ye transferinin perde arkasını anlattı        -        12:05 | Fenerbahçe'de gönüllü maaş indirimi        -        12:04 | Gherardini'den Aziz Yıldırım itirafı!        -        12:02 | 'Fenerbahçe ile yeni bir yola çıkacak'        -        12:00 | Kostas Sloukas'tan ayrılık sinyali: "Obradovic giderse..."        -        11:58 | Zanka, eski kulübü Kopenhag'a transfer oluyor        -        11:57 | Reto Ziegler'den Fenerbahçe itirafı! "Çok kötüydü"        -        11:55 | Mustafa Kaplan: Fenerbahçe'den teklif aldım        -        11:54 | Fenerbahçe'de reklam bitmeyecek! Ali Koç’un büyük fedakarlığı
Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel'den motivasyon!
24.03.2020 - 12:05
Editör:

Sarı-lacivertlilerde; koronavirüs sonrası gelen erteleme kararına rağmen futbolculara mesajlar gün gün iletiliyor. Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu takımın moralini yüksek tutmaya çalışıyor

Koronavirüs nedeniyle liglerin ertelenmesiyle bir anda program değişikliğine giden Fenerbahçe’de futbolcular iletişimi koparmıyor.

Burada yardımcı antrenör Volkan Demirel ve kaptan Emre Belözoğlu öne çıkıyor. İki isim; takımdaki oyunculara sürekli olumlu yönde mesajlar veriyor. Hem Zeki Murat Göle’nin hazırladığı programın evde aksamadan işlemesi ve fiziki performansın düşmemesi için uyarılar geliyor. Ayrıca zor bir dönemden geçildiği için dikkatli olunması gerektiği, moral bozmamanın önemli olduğu ve evden çıkılmamasının şart bulunduğu aktarılıyor.

Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu, zaten ligde sıkıntı yaşayan takımın düşük moralinin daha da kötüye gitmemesi için herkesle tek tek ilgileniyor, gün gün konuşmalar yapılıyor. Bu sayede takımın birbirinden kopmadan gündem sakinleşene kadar çalışmaların yapılması isteniyor. (Milliyet)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
emre belözoglu
volkan demirel
Diğer Haberler
Fenerbahçe'de tüm planlar hazır! İlk aşama haziran
Stephen Appiah, Fenerbahçe'ye transferinin perde arkasını anlattı
Fenerbahçe'de gönüllü maaş indirimi
Gherardini'den Aziz Yıldırım itirafı!
'Fenerbahçe ile yeni bir yola çıkacak'
Kostas Sloukas'tan ayrılık sinyali: "Obradovic giderse..."
Zanka, eski kulübü Kopenhag'a transfer oluyor
Reto Ziegler'den Fenerbahçe itirafı! "Çok kötüydü"
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2019 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol