Son Eklenen Haberler!
23:45 | Fenerbahçe, transferleri beklemeye aldı        -        19:04 | Fenerbahçe'de 'radikal' ihtimaller masada        -        19:03 | Erol Bulut, Fenerbahçe için İstanbul'da        -        19:02 | Luiz Gustavo, Fransa yolcusu... İşte yeni takımı...        -        19:01 | Kameni'den Fenerbahçe için flaş sözler! Şikayet...        -        18:04 | Fenerbahçe'den harcama limiti açıklaması!        -        16:53 | Beşiktaş ve Fenerbahçe, Cisse için karşı karşıya        -        16:53 | Komşu'da flaş iddia; Fenerbahçe El Arabi'yi istiyor        -        16:51 | Altay Bayındır'a Fransa'dan talip çıktı        -        12:23 | TFF 2020-2021 sezonu takım harcama limitlerini açıkladı
Ali Koç, Nihat Özdemir’in istifasını teyit ettirdi
13.02.2020 - 02:31
Editör:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Nihat Özdemir hakkında çıkan istifa haberleri hakkında araştırma yaptı.

Nihat Özdemir, istifa haberleriyle gündemde. Beşiktaş eski yöneticisi gazeteci Candaş Tolga Işık kısa süre önce TFF Başkanı Nihat Özdemir’in istifa edeceği yönünde bir iddia ortaya atmıştı… o iddianın arkasından ciddi bir gündem oldu, Nihat Özdemir adına TFF’den istifanın gündemde olmadığı açıklaması yapıldı.

Kısa bir süre önce ise Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Nihat Özdemir’i işaret ederek, "İstifası konuşuluyor. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Eğer böyle bir düşünceniz yoksa bunu dost sohbetinde dile getirmeyin” demişti.

TFF’den yapılan bu açıklama üzerine Ali Koç’un, Candaş Tolga Işık’ı arayarak, Nihat Özdemir’le ilgili bilgi almak istedi. Candaş Tolga Işık’ın Ali Koç’a cevabı ise, “size kaynağımı söyleyemem ama sizin de yakından tanıdığınız, Fenerbahçe camiasından önemli bir isim bana bu bilgiyi verdi” dedi.

Ali Koç’un bu isimle ilgili bir süredir araştırma yaptığı ve bulduğu hatta bu isimden Nihat Özdemir’in sözlerini teyit ettirdiği de ortaya çıktı. Ali Koç’un, Nihat Özdemir’in istifasıyla ilgili bilgiyi vereni asla basınla paylaşmayacağı ama Aziz Yıldırım döneminde beraber asbaşkanlık görevi yapan Nihat Özdemir’in istifa etmesini sağlamak için çalışacağı gelen bilgiler arasında.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
nihat özdemir
ali koc
Diğer Haberler
Fenerbahçe, transferleri beklemeye aldı
Fenerbahçe'de 'radikal' ihtimaller masada
Erol Bulut, Fenerbahçe için İstanbul'da
Luiz Gustavo, Fransa yolcusu... İşte yeni takımı...
Kameni'den Fenerbahçe için flaş sözler! Şikayet...
Fenerbahçe'den harcama limiti açıklaması!
Beşiktaş ve Fenerbahçe, Cisse için karşı karşıya
Komşu'da flaş iddia; Fenerbahçe El Arabi'yi istiyor
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol