Son Eklenen Haberler!
03:14 | Fenerbahçe'de tüm planlar hazır! İlk aşama haziran        -        03:14 | Stephen Appiah, Fenerbahçe'ye transferinin perde arkasını anlattı        -        12:05 | Fenerbahçe'de gönüllü maaş indirimi        -        12:04 | Gherardini'den Aziz Yıldırım itirafı!        -        12:02 | 'Fenerbahçe ile yeni bir yola çıkacak'        -        12:00 | Kostas Sloukas'tan ayrılık sinyali: "Obradovic giderse..."        -        11:58 | Zanka, eski kulübü Kopenhag'a transfer oluyor        -        11:57 | Reto Ziegler'den Fenerbahçe itirafı! "Çok kötüydü"        -        11:55 | Mustafa Kaplan: Fenerbahçe'den teklif aldım        -        11:54 | Fenerbahçe'de reklam bitmeyecek! Ali Koç’un büyük fedakarlığı
Ricardo Rodriguez'in uçağı hazır!
18.01.2020 - 11:01
Editör:

Fenerbahçe’de transfer ‘harcama limiti’ne kilitlendi. Yönetim bir çıkar yol arıyor. Bulunabilirse İsviçreli bek Ricardo Rodriguez, İstanbul’a gelecek.

Fenerbahçe'nin her konuda anlaştığı Ricardo Rodriguez, yönetimden haber bekliyor. İtalyan basını, transferin detaylarını da yazmaya başladı. Buna göre Kanarya, İsviçreli sol bek için Milan'a 1.5 yılı kiralama, sonrasında kesin ödeme opsiyonu olmak üzere toplamda 6 milyon euro ödeyecek. Rodriguez'in ise bu sezon 6 ay için 1 milyon euro, gelecek sezondan başlayarak 3 sene için 2 milyon euro garanti ücret alacağı bildirildi. Fenerbahçe, mali olarak önü açılınca Rodriguez ile resmi sözleşmeyi imzalayacak.

DAGBLAD: PSV DE HALA DEVREDE

Bu arada tüm bu gelişmelere karşın PSV, Ricardo Rodriguez konusunda ısrarını sürdürüyor. Hollanda basınından Eindhovens Dagblad, İsviçreli oyuncu ve menajerinin hala PSV ile de görüşme halinde olduğunu belirtirken, Fenerbahçe'ye transferinin henüz netlik kazanmadığı ileri sürüldü. Fenerbahçe'nin mali kısıtlamalardan dolayı yaşadığı sorunun devam ettiği vurgulanırken, PSV'nin ise 27 yaşındaki Rodriguez'in maaşı için kaynak aradığı bildirildi.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
ricardo rodriguez
transfer
Diğer Haberler
Fenerbahçe'de tüm planlar hazır! İlk aşama haziran
Stephen Appiah, Fenerbahçe'ye transferinin perde arkasını anlattı
Fenerbahçe'de gönüllü maaş indirimi
Gherardini'den Aziz Yıldırım itirafı!
'Fenerbahçe ile yeni bir yola çıkacak'
Kostas Sloukas'tan ayrılık sinyali: "Obradovic giderse..."
Zanka, eski kulübü Kopenhag'a transfer oluyor
Reto Ziegler'den Fenerbahçe itirafı! "Çok kötüydü"
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2019 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol