Son Eklenen Haberler!
10:06 | Vedat Muriqi'yi Tottenham izledi, Lazio rakamı belirledi        -        10:06 | Samandıra'da büyük savaş var!        -        10:03 | Fenerbahçe'nin geleceği Ferdi Kadıoğlu        -        10:02 | Fenerbahçe'de Victor Moses gelişmesi!        -        18:26 | Alex: Ne zaman çağrılırsam F.Bahçe'ye gelirim        -        18:25 | Ali Koç ve Fenerbahçeli futbolculardan okul ziyareti        -        18:24 | Serdar Aziz: 'Omuza omuza şampiyonluğa ulaşacağız'        -        18:23 | Mauricio Isla'ya 2 yıllık yeni teklif        -        18:22 | Şampiyonluk oranları güncellendi! Galatasaray ve Fenerbahçe…        -        11:16 | ‘Nasıl atamadın baba?’
Fenerbahçe'de Ali Koç'tan Comolli'ye son şans
02.12.2019 - 17:15
Editör:

Fenerbahçe'de işler iyi gitmiyor. Puan kayıpları bir tarafa, oynanan kötü futbol da gelecek için büyük umutsuzluk kaynağı. Ancak bütün bunların sorumlusu olarak sadece Teknik Direktör Ersun Yanal gösterilmiyor. Transferlerin baş sorumlusu olan Sportif Direktör Comolli de hedef tahtasında. Hatta Başkan Ali Koç'un da devre arasında Fransız futbol adamına veda edebileceği konuşuluyor.

Fenerbahçe'de kötü futbol ve puan kayıplarının baş sorumlusu olarak Teknik Direktör Ersun Yanal bütün okların hedefinde. Her hafta "bu hafta son hafta, bundan sonra herşey değişecek" diyerek umut dağıtan Yanal'a kimsenin güveni kalmadı. Kendisi için büyük kampanyalar düzenleyen, geri adım atmamasıyla bilinen Ali Koç'a geri adım attıran taraftarlar da Yanal'ı yalnız bırakıyor. Ancak Başkan Ali Koç'un devre arası operasyonu için aklında Comolli de var.

Transferlerin sorumlusu Comolli

Geçtiğimiz yıl yapılan transferlerin hemen hepsinin patlaması ve sezonu küme düşmeden tamamlamayı büyük başarı sayılması Comolli'nin transferlerinin tartışılmasına sebep olmuştu. Basın ve spor otoritelerinin yanı sıra taraftarların da yerden yere vurduğu Fransız futbol adamının arkasında sadece Başkan Ali Koç var. Ancak bu seneki transferlerin de birçoğundan şimdiden umut olmaması Başkan'ı da çileden çıkardığı iddia ediliyor.

Genç ve yetenekli yıldızlarla geleceğin Fenerbahçe'ni yaratmak isteyen, 10 yıllık kadrolar kurup sürdürülebilir başarıları hedefleyen, ortaya çıkarılan yıldızları satarak ekonomik düzlüğe çıkmayı hedefleyen Başkan Ali Koç'un hayalini bir kenara bırakıp Avrupa'nın yaşlı ve sakat yıldız eskilerini toplayan Comolli'nin gen diye aldıkları oyuncuların da bir çoğu ya başka takımlara gönderildi, ya kadro yüzü görmedi.

Bu senenin en büyük umudu olarak gösterilen Max Kruse'nin gecelerin yıldız olması, defansa çare olması için alınan Adil Rami'nin ortalıkta görünmemesi Koç'un Comolli hakkındaki fikrini değiştirdi. Üstelik Fransız teknik adamın Yanal'ı istememesi ve sürekli istediği başka bir yabancı teknik adamı getirmeye çalışması, transferlerde Yanal'a danışmaması ve bu yüzden yarattığı huzursuzluk da kendisinin Koç tarafından gözden çıkarılmasına sebep olduğu da gelen bilgiler arasında. (Fotospor)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
comolli
ali koc
Diğer Haberler
Vedat Muriqi'yi Tottenham izledi, Lazio rakamı belirledi
Samandıra'da büyük savaş var!
Fenerbahçe'nin geleceği Ferdi Kadıoğlu
Fenerbahçe'de Victor Moses gelişmesi!
Alex: Ne zaman çağrılırsam F.Bahçe'ye gelirim
Ali Koç ve Fenerbahçeli futbolculardan okul ziyareti
Serdar Aziz: 'Omuza omuza şampiyonluğa ulaşacağız'
Mauricio Isla'ya 2 yıllık yeni teklif
Gelecek maçımız
Sivasspor
Fenerbahçe
15.12.2019 | 16:30
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2019 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol