Son Eklenen Haberler!
17:16 | Ersun Yanal Vedat Muriqi'nin sorununu çözdü!        -        17:15 | Mehmet Ekici: 'Borcumu ödemek istiyorum'        -        12:48 | Dev derbi son yıllarda beraberliğe abone        -        12:47 | Ozan Tufan'ın kaptanlık heyecanı!        -        12:46 | Fenerbahçe'den Galatasaray'a derbi öncesi gönderme! 'Kapatalım önünü'        -        12:45 | Hasan Ali Kaldırım derbide sahada        -        12:45 | Sertaç Komsuoğlu'ndan Mustafa Cengiz'e cevap        -        11:17 | Fenerbahçe'den derbide 2 büyük sürpriz!        -        11:16 | Vedat Muriqi'ye destek; 'Makine değilsin'        -        11:15 | Isla'nın korkusu yok
Fenerbahçe'de Ali Koç'tan Comolli'ye son şans
02.12.2019 - 17:15
Editör:

Fenerbahçe'de işler iyi gitmiyor. Puan kayıpları bir tarafa, oynanan kötü futbol da gelecek için büyük umutsuzluk kaynağı. Ancak bütün bunların sorumlusu olarak sadece Teknik Direktör Ersun Yanal gösterilmiyor. Transferlerin baş sorumlusu olan Sportif Direktör Comolli de hedef tahtasında. Hatta Başkan Ali Koç'un da devre arasında Fransız futbol adamına veda edebileceği konuşuluyor.

Fenerbahçe'de kötü futbol ve puan kayıplarının baş sorumlusu olarak Teknik Direktör Ersun Yanal bütün okların hedefinde. Her hafta "bu hafta son hafta, bundan sonra herşey değişecek" diyerek umut dağıtan Yanal'a kimsenin güveni kalmadı. Kendisi için büyük kampanyalar düzenleyen, geri adım atmamasıyla bilinen Ali Koç'a geri adım attıran taraftarlar da Yanal'ı yalnız bırakıyor. Ancak Başkan Ali Koç'un devre arası operasyonu için aklında Comolli de var.

Transferlerin sorumlusu Comolli

Geçtiğimiz yıl yapılan transferlerin hemen hepsinin patlaması ve sezonu küme düşmeden tamamlamayı büyük başarı sayılması Comolli'nin transferlerinin tartışılmasına sebep olmuştu. Basın ve spor otoritelerinin yanı sıra taraftarların da yerden yere vurduğu Fransız futbol adamının arkasında sadece Başkan Ali Koç var. Ancak bu seneki transferlerin de birçoğundan şimdiden umut olmaması Başkan'ı da çileden çıkardığı iddia ediliyor.

Genç ve yetenekli yıldızlarla geleceğin Fenerbahçe'ni yaratmak isteyen, 10 yıllık kadrolar kurup sürdürülebilir başarıları hedefleyen, ortaya çıkarılan yıldızları satarak ekonomik düzlüğe çıkmayı hedefleyen Başkan Ali Koç'un hayalini bir kenara bırakıp Avrupa'nın yaşlı ve sakat yıldız eskilerini toplayan Comolli'nin gen diye aldıkları oyuncuların da bir çoğu ya başka takımlara gönderildi, ya kadro yüzü görmedi.

Bu senenin en büyük umudu olarak gösterilen Max Kruse'nin gecelerin yıldız olması, defansa çare olması için alınan Adil Rami'nin ortalıkta görünmemesi Koç'un Comolli hakkındaki fikrini değiştirdi. Üstelik Fransız teknik adamın Yanal'ı istememesi ve sürekli istediği başka bir yabancı teknik adamı getirmeye çalışması, transferlerde Yanal'a danışmaması ve bu yüzden yarattığı huzursuzluk da kendisinin Koç tarafından gözden çıkarılmasına sebep olduğu da gelen bilgiler arasında. (Fotospor)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
comolli
ali koc
Diğer Haberler
Ersun Yanal Vedat Muriqi'nin sorununu çözdü!
Mehmet Ekici: 'Borcumu ödemek istiyorum'
Dev derbi son yıllarda beraberliğe abone
Ozan Tufan'ın kaptanlık heyecanı!
Fenerbahçe'den Galatasaray'a derbi öncesi gönderme! 'Kapatalım önünü'
Hasan Ali Kaldırım derbide sahada
Sertaç Komsuoğlu'ndan Mustafa Cengiz'e cevap
Fenerbahçe'den derbide 2 büyük sürpriz!
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Galatasaray
23.02.2020 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2019 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol