Son Eklenen Haberler!
12:06 | Fenerbahçe, Simon Deli transferini bitirmek üzere        -        12:05 | Fenerbahçe'de sürpriz ayrılık! Yeni transfere teklif...        -        12:04 | Eden Hazard için Fenerbahçe açıklaması! 'Kiralık olarak Türkiye'ye...'        -        12:03 | Erol Bulut'un 'Cigoladalı bazda'sı fenomen oldu!        -        11:58 | Fenerbahçe'de kanat arayışı: Kalu & Ndao        -        00:37 | Cenk Tosun'dan Erol Bulut'lu paylaşım!        -        18:01 | 6 oyuncu Sivas kadrosunda yok        -        16:24 | Fenerbahçe'ye Sokratis müjdesi! Arsenal'le anlaştı        -        16:22 | Fenerbahçe'den Stankovski hamlesi        -        16:21 | TFF resmen açıkladı! Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin tarihi...
Vedat Muriqi'nin sakatlığında korkulan başa geldi
15.11.2019 - 12:43
Editör:

Fenerbahçe'de sakatlık yaşayan Vedat Muriqi'den gelen ilk haberler can sıktı. Vedat Muriqi'nin 3-6 hafta arasında sahalardan uzak kalabileceği öğrenildi.

Vedat Muriqi’den gelen ilk haberler hiç de parlak değil… Fenerbahçe’nin sağlık ekibi Kosova Milli Takımı’nın doktorlarından Muriqi’nin İsviçre’den aldığı raporları istedi.

Gelen ilk raporlarda burkulma nedeniyle; Muriqi’nin ayak bileğinde iki bağda kısmi hasar ile kanama görüldü. Eklemde orta derecede gevşeklik, ağrı ve şişlik tespit edildi.

Muriqi’ye bu süreçte ilaç ve buz tedavisinin yanı sıra atel veya alçı uygulamasının da yapılabileceği bildirildi. Ayrıca bir süre immobilizasyon ve yük vermenin kesileceği belirtildi.

MURIQI YETİŞMEZSE KRUSE’NİN TEDAVİSİ KESİLECEK…

Vedat Muriqi’nin 3 ila 6 hafta sahalardan uzak kalacağının konuşulduğu ortamda Max Kruse’nin milli arada da takımdan ayr olarak çalışmalarına özel olarak devam etmesi can sıkıyor…

Alman oyuncunun kasığında ödemden kurutulduğu ama proloterapi tedavisine devam edildiği için çalışmalarına takımdan ayrı devam ettiği bildirildi. Alman oyuncunun sakatlığına kalıcı çözüm ve tekrarlama durumu olmaması için uzun süreli düzeltici ve kuvvet kondisyon kuvvet çalışmaları yaptığı bildirildi.

Ancak Yanal’ın Muriqi, Malatya deplasmanında oynamazsa Kruse’nin tedavi sürecini yarıda keserek maça çıkarabileceği ise gelen bilgiler arasında.

MURIQI VE KRUSE YÜZÜNDEN YANAL RAPORU YAKACAK

Gözünden tedavi olduğu için Cuma gününe kadar idmanlara çıkmaması beklenen Ersun Yanal’ın, Muriqi’nin sakatlığı, Kruse’nin tedavi süreci hakkında sürekli bilgi aldığı bildirildi. Muriqi ve Kruse’nin durumlarına göre Yanal’ın doktorların verdiği rapora rağmen dinlenme sürecini yarıda keserek Mevlüt Erdinç’i, Malatya deplasmanına hazırlamak için idmanlara çıkacağı ise gelen bilgiler arasında.

TEK GÜZEL HABER ADIL RAMI’DEN GELDİ

Milli arada sürekli kötü haberlerle canı sıkılan Yanal’a tek müjde Adil Rami’den geldi… Fransız oyuncu 13 gün sonra takımla çalışmalara başladı. Rami’nin milli arada tamamen hazır olacağı ve Malatya maçına hazır hale geleceği, fizik kondisyon ekibi tarafından Yanal’a iletildi. (Fotospor)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
vedat muriqi
sakatlik
Diğer Haberler
Fenerbahçe, Simon Deli transferini bitirmek üzere
Fenerbahçe'de sürpriz ayrılık! Yeni transfere teklif...
Eden Hazard için Fenerbahçe açıklaması! 'Kiralık olarak Türkiye'ye...'
Erol Bulut'un 'Cigoladalı bazda'sı fenomen oldu!
Fenerbahçe'de kanat arayışı: Kalu & Ndao
Cenk Tosun'dan Erol Bulut'lu paylaşım!
6 oyuncu Sivas kadrosunda yok
Fenerbahçe'ye Sokratis müjdesi! Arsenal'le anlaştı
Gelecek maçımız
Sivasspor
Fenerbahçe
21.01.2021 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol